E3 2014 – Super Smash Bros. zaprasza nas na targi wspaniałym trailerem

Super Smash Bros. to jedna z ciekawszych bijatyk firmy Nintendo, która zostanie wydana na konsolach Nintendo 3DS oraz Wii U. W sieci pojawił się zwiastun zapraszający nas na targi E3.

W Smash Bros. zetrą rękawice wszyscy bohaterowie gier Nintendo i nie tylko!
W Smash Bros. zetrą rękawice wszyscy bohaterowie gier Nintendo i nie tylko!

Nintendo ostatnimi czasy radzi sobie coraz lepiej. Po świetny Mario Kart 8, japoński gigant szykuje się do wypuszczenia na rynek Super Smash Bros. W sieci pojawił się zwiastun promocyjny gry, który ponadto prezentuje nam ekipę, która na konferencji Nintendo Direct na E3 poprowadzi jej prezentację.

Super Smash Bros. to przede wszystkim dobra zabawa. Rozgrywka w grze sprowadza się do pojedynków na specjalnie zaprojektowanych, wielopoziomowych arenach. W rolę zawodników wcielają się bohaterowie gier spod szyldu Nintendo, którzy przez długie lata zapewniali nam świetną rozrywkę. Do wyboru są takie persony jak Link, Mario, Fox czy też legendarny Sonic. Gra zostanie wydana na platformach Wii U oraz 3DS w sierpniu tego roku. 

Co więcej, Nintendo oficjalnie ogłosiło wsparcie kontrolerów konsoli GameCube dla Wii U. Aby skorzystać z tych urządzeń trzeba będzie zaopatrzyć się w specjalny adapter, który pozwoli na podłączenie pada do Wii U. Poniżej możecie obejrzeć zwiastun, gdzie wszystko jest pokrótce wyjaśnione. Wypada więc czekać na turniej w Smash Bros. który odbędzie się podczas nadchodzących targów E3.

Written By
More from Patryk

Nie takiego Tony Hawk’s Pro Skater 5 oczekiwałem

Activision potrafi zaskoczyć graczy, szczególnie negatywnie. Dziś zobaczyłem nowe wcielenie Tony Hawk’s...
Read More