E3 2014- Sony na swojej konferencji zaprezentowało gameplay z Mortal Kombat X!

Nie tak dawno Mortal Kombat X zostało zapowiedziane, a towarzyszył temu niesamowity trailer, który poruszył chyba każdego fana bijatyk. Sony na swej konferencji pokazało za to gameplay, który pochodzi z najnowszej odsłony Mortal Kombat. Muszę przyznać, że jest na co czekać.

Czy nowa odsłona Mortal Kombat będzie prawdziwą next- genowa bijatyką?

Nie sposób przejść obojętnie obok faktu, iż wreszcie pojawił się pierwszy gameplay z nowej odsłony Mortal Kombat X. Trzeb też zauważyć, że odznacza się on dość sporą brutalnością, czyli tym co w Mortal Kombat jest bardzo ważne. W nowej odsłonie nie może zabraknąć efektownych finisherów, łamania kręgosłupów, czaszek, czy wyrywanie narządów. To jest coś z czym kojarzy się ta seria i właśnie to zostało pokazane na pierwszym gameplayu.

Należy również wspomnieć, że NetherRealmStudios zapowiedziało, że podczas tegorocznych targów E3 zostaną zaprezentowane dwie nowe postacie, które wcześniej nei występowały w żadnej odsłonie serii. Pisaliśmy o tym tutaj kilka dni temu. Miejmy nadzieję, że nastąpi to wkrótce. Jeśli takowa prezentacja nowych postaci będzie miała miejsce to oczywiście Was o tym poinformujemy. Tymczasem rzućcie okiem na gameplay. Też nie możecie się doczekać?

More from Mikołaj Ciesielski

Batman: Arkham Knight w wersji na PlayStation 4 w 1080p?

Batman: Arkham Knight to kolejna odsłona przygód Mrocznego Rycerze od studia Rocksteady....
Read More