E3 2014 – rozgrywka oraz animacja na nowych fragmentach z gry Far Cry 4

Na konferencji Ubisoftu zaprezentowano całkiem przyjemne dla oka fragmenty wideo z gry Far Cry 4. Mogliśmy rzucić okiem na rozgrywkę, oraz poznać głównego antagonistę gry.

Far Cry to bardzo popularna seria strzelanin pierwszoosobowych, które stawiają przede wszystkim na aspekty przetrwania.
Far Cry to bardzo popularna seria strzelanin pierwszoosobowych, które stawiają przede wszystkim na aspekty przetrwania.

W trakcie wczorajszych konferencji został zaprezentowany nowy materiał wideo z gry Far Cry 4. Mowa tutaj o pierwszoosobowej strzelaninie firmy Ubisoft, która przygotowuje ją z myślą o PlayStation 4 oraz Xbox One, ale także starszych konsolach. Tym razem otrzymaliśmy materiał wideo skupiający się na elementach kooperacji, pięknych widoczkach w Himalajach, oraz wielkich słoniach.

Ubisoft potwierdził coś dość intrygującego. Mowa tutaj o możliwości dołączenia się drugiego gracza do naszej zabawy za pośrednictwem sieci PlayStation Network. Nie było by w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że druga osoba nie będzie potrzebowała własnej kopii gry. W tym momencie kampania fabularna zostanie przerwana, a my razem z naszym kolegom będziemy mogli cieszyć się otwartością środowiska gry.

Gameplay ujawnia również, że będziemy mogli dosiadać konie, prowadzić pojazdy oraz strzelać podczas kierowania nimi. Firma Ubisoft potwierdziła również głównego bohatera, będzie nim niejaki Ajay Ghale, który wypełnia ostatnią prośbę umierającej matki i przybywa do państwa Kyrat, gdzie zostaje wplątany w wojnę cywilną.

Tytuł trafi 21 listopada na PlayStation 4, Xbox One, PlayStation 3, Xboksa 360 oraz komputery osobiste.

Tags from the story
, , ,
Written By
More from Patryk

Diablo III: Reaper of Souls – Ultimate Edition już w sprzedaży!

Do oficjalnej sprzedaży trafiło Diablo III: Reaper of Souls – Ultimate Edition....
Read More