E3 2014- Poznaliśmy nową grę Crystal Dynamics!

W tym roku otrzymaliśmy również dostęp do najnowszych przygód Lary Croft na PlayStation 3!

Tegoroczne targi E3 rozpoczęły się od konferencji Microsoftu, na której przedstawiona została nowa gra od studia Crystal Dynamics. Zaskoczenia raczej nie ma, bo nowa gra tego studia nosi tytuł Rise of the Tomb Raider. Niestety nie została podana data premiery, ani nie pokazano gameplaya. Pozostaje tylko czekać.

Wielki sukces zeszłorocznego Tomb Raidera zachęcił twórców do stworzenia kolejnej części.

Microsft zaprezentował na swej konferencji jedynie trailer najnowszej części przygód Lary Croft, czy też kontynuacji wydanego w zeszłym roku Tomb Raidera. Materiał, który został zaprezentowany podczas pokazu jest generowanym komputerowo zwiastunem i przedstawia Larę oraz psychologa, który stara się analizować, to co dzieję się z Larą. Trzeba przyznać, że omawiany materiał jest niesamowicie klimatyczny i idealnie oddaje przemianę głównej bohaterki.

Zapewne Rise of the Tomb Raider pojawi się dopiero w przyszłym roku, ponieważ fakt, że ziastun jest generowany komputerowo świadczy o tym, że gra jest we wczesnej fazie. Należy uzbroić się w cierpliwość i oczekiwać kolejnych wieści na temat nowych przygód Lary Croft. Nie wspomniano również o platformach docelowych. Ze względu na to, że Rise of The Tomb Raider zostało zaprezentowane na konferencji Microsoftu to gra na pewno pojawi się na Xboksie One. Co z resztą? Dowiemy się zapewne wkrótce.

More from Mikołaj Ciesielski

Gamescom 2014- Pierwszy gameplay z Dead Island 2

Dead Island 2 to kontynuacja Dead Island oraz Dead Island: Riptide. Tym...
Read More