E3 2014- Poznaliśmy datę premiery The Last of Us Remastered!

Sporo było plotek i przypuszczeń na temat daty premiery odświeżonej wersji The Last of Us, która trafi na PlayStation 4. Jednakże wszystkie wątpliwości zostały rozwiane podczas konferencji Sony na targach E3. Wreszcie znamy dokładną datę premiery The Last of Us Remastered, która zaplanowana jest na 29 lipca tego roku.

The Last of Us Remastered zadebiutuje na PlayStation 4 już 29 lipca.

To, że na konferencji Sony pojawi się The Last of Us, a właściwie jej odświeżona wersja było pewne. Oprócz tego, że wreszcie poznaliśmy dokładną datę premiery, to twórcy zaprezentowali nowy trailer, który składa się z kilku przełomowych scen fabularnych gry, także uwaga na ewentualne spojlery. Data premiery to jak już wspominałem 29 lipca, a więc nie potwierdziły się spekulacje jakoby premiera miała mieć miejsce 13 czerwca, o czym pisaliśmy tutaj, ani tym bardziej o tym, że The Last of Us Remastered zadebiutuje w październiku. Sony dotrzymało słowa i premiera będzie miała miejsce latem tego roku.

The Last of Us to interaktywny survival horror, który łączy w sobie grę akcji i element przygodowe. Dzieło Naughty Dog zadebiutowało 14 czerwca 2013 roku na PlayStation 3 i z miejsca podbiła serca wielu graczy. Potwierdzeniem tego są liczne nagrody oraz 6 mln sprzedanych egzemplarzy. Odświeżona wersja o podtytule Remastered będzie zawierać wszystkie dodatki, które są dostępne dla wersji na PlayStation 3.

More from Mikołaj Ciesielski

Spójrzcie na najnowszy zwiastun Monster Hunter 4G

Monster Hunter 4G zmierza wyłącznie na przenośną konsolę Nintendo 3DS. Kolejny zwiastun...
Read More