E3 2014- Pojawił się pierwszy gameplay z Homefront: The Revolution.

Homefront: The Revolution jest bezpośrednią kontynuacją wydanej w 2011 roku pierwszej części. Premiera zaplanowana jest na przyszły rok, a platformy na które trafi nowa odsłona to komputery osobiste, PlayStation 4 oraz Xbox One.

Nad Homefront: The Revolution pracuje studio Crytek.

Podczas prezentacji gameplayu na temat gry opowiadał Fasahat Salim, który zdradził, że prace nad nową odsłoną Homefront trwają już od trzech lat oraz zapewnił, że wszyscy, którzy pracują nad drugą odsłoną zrobią wszystko, aby w pełni wykorzystać potencjał, który drzemie w oryginale. Ponadto zdradził, że na miejsce akcji wybrano Filadelfie przez wydarzenia historyczne.

Gameplay prezentuje przede wszystkim lokacje oraz pokazuje ponury klimat, jaki zapewne będzie nam towarzyszył podczas rozgrywki. Materiał zdradza również, że niezwykle ważnym gadżetem naszej postaci będzie telefon komórkowy. Zabrakło jednak miejsca na to co najważniejsze, czyli na wymianę ognia, ale zapewne ten brak zostanie już niedługo uzupełniony. Premiera gry już w przyszłym roku na komputerach osobistych i next- genach, jeśli jesteście ciekawi, dlaczego gar nie pojawi się na konsolach starej generacji, to zapraszam Was tutaj.

More from Mikołaj Ciesielski

Czy premiera The Last of Us Remastered zostanie przesunięta?

Mimo tego, że nie tak dawno firma Sony potwierdziła, czy też ogłosiła...
Read More