E3 2014- Nowy gameplay z Tom Clancy’s The Division.

Trzeba przyznać, że Microsoft wysoko postawił poprzeczkę na tegorocznych targach E3. Wszyscy, którzy czekają na The Divison nie musieli czekać na konferencję Ubisoftu, aby zobaczyć nowy materiał z tego tytułu, bowiem na konferencji Microsoftu pojawił się gameplay z tego tytułu. 

Wielu czeka na The Division, ale wciąż brak dokładnej daty premiery. Wiadomo jedynie tyle, że jest to rok 2015.

Materiał nie pokazuje niczego, czego już nie widzieliśmy. Jednym słowem pokazuje to co wcześniej, ale w innym miejscu. Wielkim plusem gry są rozmowy bohaterów, które słychać w tle. Trzeba przyznać, że są one niezwykle naturalne. Niestety wciąż nie wiadomo kiedy pojawi się The Division, ponieważ sami twórcy przyznali niedawno, że jesień przyszłego roku wcale nie jest pewną datą premiery, o czym informowaliśmy tutaj. Jednakże nie po to tu jesteśmy. Zobaczcie gameplay prosto z E3. Fenomenalne wrażenie zrobiło na nas środowisko gry, animacja bohaterów oraz oprawa graficzna, która na dzień dzisiejszy zapiera dech w piersiach. Francuski deweloper, można powiedzieć, od tej strony przyćmił całą konkurencję. 

Przypomnijmy, że rozgrywka w The Division nastawiona jest na wieloosobową kooperacje. Wcielamy się w rolę agentów i próbujemy opanować sytuacje w zniszczonym mieście. Gra posiadać będzie otwarty świat, co umożliwiać będzie swobodną eksploracje i podejmowanie pobocznych zadań. Naturalnie istotnym elementem będzie walka, która ma przypominać tę, którą twórcy przedstawili w Tom Clancy’s Ghost Recon.

Tags from the story
, , , , ,
More from Mikołaj Ciesielski

Czy powstanie kontynuacja The Last of Us?

Niedawno ogłoszono oficjalną datę premiery The Last of Us na nową konsolę...
Read More