E3 2014- Nowy gameplay trailer Obcy: Izolacja.

Obcy: Izolacja ma przede wszystkim zachować klimat znany z pierwszych części filmów o tytułowym Obcym. To co najważniejsze w tej produkcji przedstawia najnowszy gameplay trailer, który został zaprezentowany na targach E3.

Tytuł ten powinien zainteresować fanów survival horrorów. Czy Obcy: Izolacja odniesie sukces na miarę Outlasta?

Alien: Isolation budzi wielkie zainteresowanie oraz nadzieję, nie tylko wśród fanów Obcego, ale również wśród wielbicieli gier o tematyce survival horror. Przemierzanie mrocznych korytarzy statku pewnie niejednego przyprawi o zawał serca.  Akcja w Alien: Isolation rozgrywa się 15 lat po wydarzeniach, które znamy z pierwszej, kultowej części serii. Autorzy gry zaplanowali rozgrywkę nieco inaczej – nie stawiają na widowiskowe walki, a raczej elementy przetrwania. Naszym głównym celem będzie przeżycie na pokładzie Nostromo. Niejednokrotnie będziemy zmuszeni do ucieczki, czy cichego prześlizgnięcia się pomiędzy wrogami. Fachowcy z Creative Assembly stawiają przede wszystkim na klimat oraz na wszechobecne poczucie zagrożenia, które będzie towarzyszyć nam podczas przemierzania statku.

Na targach E3 zaprezentowano nowy gameplay trailer, który ma na celu pokazanie co w Obcym jest najważniejsze. Trzeba przyznać, że rzeczywiście klimat będzie w tej produkcji niesamowicie mocną stroną. Gra ma ukazać się na PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3 oraz na PC już 7 października tego roku. Szykujcie się na powrót Obcego.

More from Mikołaj Ciesielski

Świeży gameplay z gry Sunset Overdrive

Sunset Overdirve to szalona i widowiskowa gra akcji, za którą odpowiedzialne jest...
Read More