E3 2014- Na targach pojawią się nowe informacje dotyczące DriveClub.

DriveClub to gra o wyścigach samochodowych. Odpowiedzialna za ten tytuł jest firma Evolution Studios. DriveClub będzie tytułem ekskluzywnym dla PlayStation 4. Premiera zaplanowana jest na 7 października tego roku. 

Mimo sporego opóźnienia PlayStation nadal wierzy, że gra zostanie ciepło przyjęta i zadowoli fanów.

Zapewne sporo informacji na temat DriveClub uzyskamy podczas rozpoczynających się już w poniedziałek targach E3. Jednakże z pomocą dla tych, którzy już nie mogą doczekać się porcji świeżych wiadomości dotyczących tego tytuły, przychodzi Paul Rustchynsky, czyli dyrektor DriveClub. Opowiedział on o systemie jazdy, który według zapowiedzi miał być czymś pomiędzy symulacją, a zręcznościówką. Pan Paul zdradza, że podczas tworzenia gry starano się zachować ostrożność, by system był czymś między mechaniczną symulacją rzeczywistych samochodów i dostępna w studiu dynamiką. Według dyrektora osiągnięto to w stu procentach. Wypowiedział się on również na temat tras, których w DriveClub ma być 55. Stwierdził, że będą one różne, ale niektóre mogą być obrócone wspak. Na koniec dodał, że jest gotowy na targi E3 podobnie jak sama gra oraz, że podczas nich możemy spodziewać się wielu ekscytujących rzeczy, czy też informacji dotyczących nowej produkcji Evolution Studios.

DriveClub będzie dostępny już 7 października. Jest to tytuł, który zapewne przyciągnie wielu fanów gier wyścigowych, a niektórzy być może dzięki niemu skuszą się na zakup PlayStation 4. To, że DriveClub będzie stał na wysokim poziomie wizualnym potwierdzają co raz to nowsze materiały pochodzące z gry, które możecie zobaczyć m.in tutaj. Pozostaje tylko czekać i mieć nadzieję, że 7 października to ostateczna data premiery, bo zapewne wielu ma już dość czekania na tę produkcję.

[dzięki- DualShockers]
Który wybierasz?
Który wybierasz?
More from Mikołaj Ciesielski

W 2016 roku seria Battlefield wróci do korzeni

Battlefield to jedna z najpopularniejszych serii pierwszoosobowych strzelanin akcji. W przyszłym roku...
Read More