E3 2014- Mortal Kombat X z kolejnym gameplayem.

Mortal Kombat X to kolejna odsłona znanej serii bijatyk. Po emocjonującym trailerze, któremu towarzyszyła zapowiedź nowej odsłony serii wszyscy czekali na gameplay, który dostali podczas targów E3. Na szczęści twórcy po raz kolejny prezentują nowy fragment rozgrywki.

Wszyscy mają nadzieję, że kolejna odsłona serii pokaże możliwości konsol nowej generacji.

Jak dotąd NetherRealmStudios, czyli fachowcy odpowiedzialni za najnowszą odsłonę serii Mortal Kombat X zaprezentowali jak dotąd sześć postaci, którymi stoczymy walki w nowym Mortal Kombat. Są to: Cassie Cage, Kotal Khan, D’Vorah, fuet Ferra i Tor i oczywiście dwie postacie, które najbardziej kojarzą się z serią, czyli Scorpion oraz Sub- Zero. To jak poszczególne postacie wypadają w walce zobaczycie właśnie w najnowszym materiale.

Mortal Kombat X zostało zapowiedziane jeszcze przed targami E3, jak wspomniał towarzyszył temu wydarzeniu niezwykle imponujący zwiastun, który znajdziecie tutaj. Jeśli chcecie zobaczyć jak prezentują się okładki najnowszej odsłony serii, to możecie je zobaczyć w tym miejscu. Natomiast ostanie dwa gameplaye znajdziecie tutaj i tutaj.

More from Mikołaj Ciesielski

Nowa Yakuza zostanie zaprezentowana 24 sierpnia

Yakuza to popularna seria, łącząca w sobie wiele gatunków. Gra skupia się...
Read More
  • Dx

    WItam. kiedy będzie na PC??? i ile jest w sumie nowych postaći ??

  • Patryk

    Gra będzie dostępna na komputerach osobistych w tym samym okresie co na konsolach stacjonarnych.