E3 2014 – Metal Gear Solid V: The Phantom Pain – opublikowano nowy zwiastun!

Hideo Kojima postanowił zamieścić w sieci świeży zwiastun Metal Gear Solid V: The Phantom Pain. Rzućcie okiem, na najnowszą odsłonę legendarnej serii.

Metal Gear Solid V: The Pantom Pain jest poprzedzone Ground Zeroes, które jest swoistym prologiem do rozgrywki właściwiej.
Metal Gear Solid V: The Pantom Pain jest poprzedzone Ground Zeroes, które jest swoistym prologiem do rozgrywki właściwiej.

Hideo Kojima planował podczas targów E3 zaprezentować nowy zwiastun gry Metal Gear Solid V: The Phantom Pain. Jednak jak się okazuje, jeszcze przed otwarciem pierwszej konferencji materiał ten pojawił się w internecie. Pewien użytkownik zamieścił go na kanale YouTube, co spowodowało ogromne poruszenie wśród fanów marki. Czego możemy się po nim spodziewać?

Zwiastun w tradycyjny dla Konami sposób składa się z intrygujących, świetnie przemyślanych scenek przerywnikowych, które zostały zmontowane w jedną całość. Widzimy tutaj postać legendarnego Big Bossa, starcia czołgów, helikoptery, ostre noże, starcia na gołe pięści, oraz fenomenalną oprawę graficzną. Zwiastun będzie za pewne częścią dłuższej prezentacji Hideo Kojimy podczas dzisiejszej konferencji. Nie uświadczycie na nim rozgrywki, ale na nią będziemy musieli poczekać do wieczora. Jesteście zainteresowani?

Written By
More from Patryk

Jak wybrać najlepszy sprzęt dla gracza?

W dzisiejszych czasach gry wideo są wielkim biznesem, ale wybór odpowiedniej konsoli...
Read More