E3 2014- LittleBigPlanet 3 w tym roku zadebiutuje na PlayStation 4!

Sony podczas swojej konferencji zapowiedziało jeden z tytułów, na który bardzo czekali wszyscy posiadacze PlayStation 4. LittleBigPlante już w listopadzie zadebiutuje na nowej konsoli Sony. Czy powrót Sackboya będzie udany?

Czy next- genowe LittleBigPlanet powtórzy sukces poprzednich odsłon?

Co ciekawe plotki, które pojawiały się przed targami mówiły, że na E3 zabraknie wieści od twórców LittleBigPlanet. Potwierdzali to nawet sami twórcy, o czym pisaliśmy tutaj. Jak widać Sony wraz z twórcami postanowiło zrobić miłą niespodziankę tym, którzy czekali na nową odsłonę tej dynamicznej platformówki. Cieszy również fakt, że nie będzie czekać na nią do przyszłego rok, a jedynie do listopada.

W trzeciej odsłonie LittleBigPlanet znajdzie się miejsce dla trzech nowych postaci, a mianowicie dla Oddsocka, który potrafi wykonywać wysokie skoki i niezmiernie szybko się poruszać. Tuggle potrafiący zmieniać swój rozmiar, co daje mu dostęp niemalże w każde miejsce oraz Swoop, który potrafi latać. W LittleBigPlanet 3 będziemy mieli dostęp do zawartości stworzonej przez fanów poprzedniej odsłony. A takich poziomów jest ponad 8 milionów. Pozostaje tylko czekać do listopada.

Tags from the story
, , ,
More from Mikołaj Ciesielski

Pierwsze fabularne DLC do Batman: Arkham Knight zadebiutuje już 21 lipca

Batman: Arkham Knight to kolejna odsłona przygód Mrocznego Rycerze od studia Rocksteady....
Read More