E3 2014- Jest nowy gameplay z The Order: 1886!

The Order: 1886 to produkcja studia Ready At Dawn, która trafi wyłącznie na konsole PlayStation 4. Nie mogło więc zabraknąć tego tytuły na konferencji Sony, gdzie został zaprezentowany nowy, niezwykle klimatyczny gameplay. Premiera The Order: 1886 zaplanowana jest na 2015 rok.

The Order: 1886 będzie tytułem ekskluzywnym na PlayStation 4. Na wielu materiałach widać, że będzie to pozycja obowiązkowa dla posiadaczy konsoli Sony.

Twórcy The Order: 1886 kilkakrotnie podkreślali, że niezwykle ważnym aspektem w ich najnowszej produkcji będzie klimat. I trzeba przyznać, że najnowszy gameplay, który został zaprezentowany na konferencji Sony doskonale potwierdza te słowa. Wszechogarniający mrok, a w tle przerażające dźwięki, przy których niejednemu serce stanęło by w gardle. Niestety na tę produkcję będziemy musieli poczekać do przyszłego roku, a dokładniej do 20 lutego.

Warto przypomnieć, o co tak właściwie chodzi w tej produkcjiKampania The Order: 1886 rozgrywa się w steampunkowej wersji wiktoriańskiego Londynu. Nie zobaczymy tu jednak obrazków, które znamy z kart podręczników od historii. Wszystko przez wydarzenia, które zmieniły świat. Jedno z nich miało miejsce kilkaset lat przed rozpoczęciem gry. Podczas tego wydarzenia grupka ludzi przechodzi dziwne mutacje, za sprawą której zyskują cechy bestii. Przez to dwa gatunki rozpoczynają miedzy sobą wojnę. Po stronie ludzi staję Zakon, który jest wzorowany na Rycerzy Okrągłego Stołu. Ludzie, którzy przynależą do tej jednostki stosują w walce substancję o dziwnych właściwościach, która nosi nazwę Czarna Woda, która leczy rany i spowalnia proces starzenia się.

More from Mikołaj Ciesielski

Do sieci trafił gameplay z Gears of War: Tactics

Już rok temu do sieci trafiały pierwsze screeny oraz informacje, które przedstawiały...
Read More