E3 2014- Jest gameplay z Wiedźmina 3: Dziki Gon!

Na ten moment czekali  wszyscy fani gier RPG oraz Wiedźmina. Można się też pokusić, że czekali na to wszyscy gracze z Polski. No i się doczekaliśmy. Zapewne nikt nie spodziewał się, że Wiedźmin 3, a właściwie fragment rozgrywki z tej produkcji zostanie zaprezentowany na konferencji Microsoftu, a jednak tak się stało.

CD Projekt RED to studio szanowane i znane niemal na całym świecie.

Najnowszy gameplay zaprezentowany na targach E3 w Los Angeles wreszcie pokazuje to, na co czekali wszystko. Czyli otwarty świat, który w żaden sposób nie ogranicza gracza. A co poza tym? Jest to prawdopodobnie jedno z zadań, z którym przyjdzie nam się zmierzyć podczas gry, a mianowicie polowanie na gryfa. Nie chcę Wam za dużo zdradzać, by nie popsuć Wam zabawy. Więc zobaczcie sami.

Pierwsze co rzuca się w oczy, to rozmach świata,który został zaprojektowany przez firmę CD Projekt. Geralt z Rivii może przemieszczać się po środowisku gry w dowolny sposób, a sam projekt świata nie odbiega niczym od takich miejscówek, jak chociażby lokacja Skyrim. Swoboda eksploracji robi wrażenie, bohaterem możemy poruszać się w dowolne miejsce na mapie, potoki i góry widoczne na horyzoncie to nie problem dla naszego protagonisty. Co więcej, cała otoczka graficzna robi niebywałe wrażenie, zwróćcie uwagę na głębię lasu oraz renderowanie otoczenia podczas scenek przerywnikowych (rozmowa z kobietą). Walka również została zaprezentowana na wczorajszej konferencji. Styl walki uległ nieznacznym zmianom.

More from Mikołaj Ciesielski

Kolejne darmowe DLC do gry Wiedźmin 3: Dziki Gon trafiają w nasze ręce

CD Projekt RED dotrzymuje słowo i już dziś można pobrać kolejne dwa...
Read More