E3 2014 – Hideo Kojima zaprezentuje Metal Gear Solid V: The Phantom Pain wcześniej

Metal Gear Solid V: The Phantom Pain to trzecioosobowa gra akcji z elementami stealth, która zostanie wydana na konsolach nowej generacji. Firma Konami zamierza zaprezentować urywki rozgrywki jeszcze przed otwarciem E3.

Metal Gear Solid V: The Pantom Pain jest poprzedzone Ground Zeroes, które jest swoistym prologiem do rozgrywki właściwiej.
Metal Gear Solid V: The Pantom Pain jest poprzedzone Ground Zeroes, które jest swoistym prologiem do rozgrywki właściwiej.

Fani Hideo Kojimy oczekują tegorocznych targów E3 z zapartym tchem. Głównie ze względu na prezentację gry Metal Gear Solid V: The Phantom Pain, która zostanie pokazana graczom jeszcze przed otwarciem imprezy w Stanach Zjednoczonych. Taką informacją podzielił się z nami Hideo Kojima na swoim oficjalnym Twitterze. Będzie to swoisty zwiastun tego, czego możemy się spodziewać na targach w Los Angeles. Już 5 czerwca, a więc jutro zostanie zaprezentowany fragment rozgrywki z programu Kojima Station. 

Więcej atrakcji poznamy oczywiście po otwarciu imprezy w Los Angeles. Dla tych, którzy nie ograli prologu w postaci Ground Zeroes, może być to wspaniała wiadomość. Metal Gear Solid V: The Phantom Pain jest pełnoprawną, piątą odsłoną serii, która kontynuuje wątki rozpoczęte jeszcze w grze Metal Gear Solid: Peace Walker. Od dłuższego czasu spekulowało się na temat daty jej premiery. Inne źródła donoszą, jakoby miała ona mieć miejsce w trzecim kwartale przyszłego roku. Największą nowością tytułu ma być w pełni otwarty, udostępniony do eksploracji świat, w którym nasz agent może korzystać z otocznia w trakcie walki. 

[dzięki – playstation lifestyle]

Written By
More from Patryk

Recenzja gry Life is Strange: Episode 1 – Chrysalis

Life is Strange to epizodyczna gra przygodowa od twórców Remember Me. Gra...
Read More