E3 2014- GTA V trafi na PC, Xboksa One oraz na PlayStation 4!

Niemałą niespodziankę sprawiło Sony na swojej konferencji, która rozpoczęła się o 3:00 w nocy. Zapowiedziano na niej, że GTA V, które swoją premierę miało we wrześniu poprzedniego roku wyłącznie na konsolach starej generacji trafi na komputery osobiste oraz na next- geny.

Seria GTA od lat posiada wielu fanów. Niedługo zawita na konsole nowej generacji.

Podczas swojej konferencji Sony zapowiedziało, że bestsellerowy tytuł studia Rockstar trafi na ich najnowszą konsolę. Trzeba przyznać, że jest to niespodzianka, co prawda wspominano o tym, że gra może trafić na konsole nowej generacji, ale bardziej prawdopodobną platformą wydawało się być PC. Po chwili na scenę weszli pracownicy studia, którzy zapowiedzieli, że Grand Theft Auto V trafi również właśnie na komputery osobiste oraz na Xboksa One.

Nie podano jednak dokładnej daty premiery, co trochę martwi. Jednak na pewnie będzie to rok 2014, ponieważ taka informacja pojawi się na końcu materiału promującego next- genową wersję Grand Theft Auto V. Nic w tym dziwnego, przyszły rok byłby wielkim zaskoczeniem biorąc pod uwagę fakt, iż tytuł ten zadebiutował już w zeszłym roku na PlayStation 3 oraz na Xboksie 360. Pozostaje nam tylko czekać na więcej informacji dotyczących next- genowej wersji Grand Theft Auto V.

Tags from the story
, , , , , ,
More from Mikołaj Ciesielski

Fabularny dodatek do The Evil Within zadebiutuje w marcu

The Evil Within jest grą z gatunku survival horror, za którą odpowiedzialne...
Read More