E3 2014 – firma nie zaprezentuje Final Fantasy XV, ale mamy trailer Kingdom Hearts 2.5 HD

Square Enix przyjedzie na targi, ale nie pojawią się tam takie marki jak Final Fantasy XV oraz Kingdom Hearts III. Smutną wiadomość dla fanów jRPG powinien osłodzić słodki trailer Disney’a.

Square Enix odpowiedzialne jest za najlepsze jRPGi w historii, między innymi serię Final Fantasy oraz Kingdom Hearts.
Square Enix odpowiedzialne jest za najlepsze jRPGi w historii, między innymi serię Final Fantasy oraz Kingdom Hearts.

Niestety potwierdzają się najgorsze scenariusze dla fanów twórczości firmy Square Enix. Okazuje się, że japoński deweloper nie planuje na targach E3 2014 zaprezentować marek Final Fantasy XV ani Kingdom Hearts III

Okazuje się, że oba tytuły to nadal daleka przyszłość, a twórcy najwyraźniej nie wykształcili jeszcze ich finalnego wyglądu. Autorzy podkreślają, że produkcja obu gier przebiega ”stabilnie”, ale projekty nie są gotowe do prezentacji szerszej widowni. Całkiem prawdopodobne, że firma będzie miała do zaprezentowania coś na narodowych targach Tokyo Game Show 2014. 

Jednakże udostępniono zwiastun gry Kingdom Hearts 2.5 HD, która najwidoczniej jest w bardziej zaawansowanym procesie produkcji, niźli wspomniane wcześniej Final Fantasy XV. Tytuł zabiera nas ponownie do świata bajek Disney’a, gdzie stawimy czoła oprawcom wraz z bohaterami z gier Square Enix. Tytuł ma trafić do sprzedaży jeszcze w tym roku, jesteście zainteresowani?

Written By
More from Patryk

Audycja Prosto z Kadru o Polskim Duchu na YouTube

W sieci pojawiła się bardzo ciekawa audycja ”Prosto z Kadru” na serwisie...
Read More