E3 2014- FIFA 15 zapowiedziana. Data premiery oraz zwiastun.

Jednym z tych tytułów, które musiały pojawić się na konferencji Electronic Arts była FIFA 15. Podczas prezentacji tego tytułu został przedstawiony gameplay trailer oraz twórcy podali datę premiery, która zaplanowana jest na 25 września. FIFA 15 zmierza na komputery osobiste, konsole starej generacji oraz na PlayStation 4 i Xboksa One.

Electronic Arts dysponuje aktualnie nowatorskim silnikiem Ignite.
Electronic Arts dysponuje aktualnie nowatorskim silnikiem Ignite.

Po raz pierwszy na konferencji Electronics Arts został zaprezentowany gameplay trailer najnowszej odsłony serii FIFA. Ponadto została także podana oficjalna data premiery. FIFA 15 trafi do sprzedaży już 23 września w Ameryce Północnej, a 25 września będzie dostępna w Europie. Autorzy gry zapowiedzieli, że wersję na komputery osobiste będzie zawierała wszystkie funkcje, które zostaną zawarte w wydaniach na konsole nowej generacji. Mowa tutaj o jakości jaką prezentuje silnik Ignite, dodatkowe elementy rozgrywki oraz wspaniale prezentującej się animacji zawodników. 

Oczywiście twórcy postarali się, aby nowa odsłona serii była jeszcze bliższa ideału, jeśli chodzi o realizm rozgrywki. Dodatkowo jak co roku fachowcy z EA Sports starają się o licencję dodatkowych lig oraz odwzorowanie większej ilości zawodników. Możecie spodziewać się zatem na to samo, tylko w jakości nowej generacji konsol. Rzućcie okiem na trailer, święto futbolu czas zacząć!

More from Mikołaj Ciesielski

LittleBigPlanet 3- europejska data premiery oraz gameplay z PlayStation 4

LittleBigPlanet 3 to kolejna odsłona popularnej serii od studia Media Molecule. Do...
Read More