E3 2014 – Evolution prezentuje nowy zwiastun Driveclub

Porshe...przez moment na czele stawki.

Driveclub to gra wyścigowa firmy Evolution, która zostanie wydana na konsoli PlayStation 4. W trakcie targów E3 udostępniono nowy zwiastun tej produkcji.

Driveclub zaliczy spore opóźnienie, ale właściciele PlayStation 4 nie mogą doczekać się tych fenomenalnie zapowiadających się wyścigów.
Driveclub zaliczy spore opóźnienie, ale właściciele PlayStation 4 nie mogą doczekać się tych fenomenalnie zapowiadających się wyścigów.

Trzeba przyznać, że podczas tegorocznych targów E3 firma Sony akcentuje jak może swoje wyścigi Driveclub. Tytuł ma pojawić się jeszcze w tym roku, a dla użytkowników PlayStation Plus będzie darmowy. Gra jest przeznaczona dla konsoli PlayStation 4, a w internecie opublikowano właśnie świeży zwiastun promocyjny.

Evolution Studios, autorzy gry, najwyraźniej wyciągnęli wnioski z wielomiesięcznej krytyki fanów, ponieważ gra na kolejnych materiałach wygląda coraz lepiej. Tytuł pozwoli nam zasiąść za kierownicami dziesiątek licencjonowanych samochodów, ale kluczem do sukcesu mają być tytułowe ”Kluby”. Rozgrywka wieloosobowa ma się opierać o walkę na trasach pomiędzy członkami wybranych grup. Wraz ze swoimi przyjaciółmi, którzy posiadać muszą kopię Driveclub, będziecie mogli założyć własny klub wyścigowy i wyzywać na pojedynek innych graczy z całego świata. Model jazdy jest kompromisem pomiędzy arcade i symulacją, z naciskiem na dobrą zabawę podczas jazdy.

DriveClub będzie dostępny już 7 października. Jest to tytuł, który zapewne przyciągnie wielu fanów gier wyścigowych, a niektórzy być może dzięki niemu skuszą się na zakup PlayStation 4.

Written By
More from Patryk

CDP zaprasza na turniej w Tony Hawk’s Pro Skater 5 do kawiarni Latawiec w Warszawie

Wydawnictwo CDP.pl, sklep California Skateshop oraz kawiarnia Latawiec zapraszają na wielki turniej...
Read More