E3 2014 – Battlefield Hardline potwierdzone, więcej informacji otrzymamy na targach

Firma Visceral Games, twórcy znakomitego Dead Space, potwierdzają istnienie kolejnej odsłony serii Battlefield. Poznajcie Battlefield Hardline, które oficjalnie zostanie zaprezentowane podczas targów E3.

Battlefield Hardline to tytuł, za który odpowiedzialna jest firma  Visceral Games.
Battlefield Hardline to tytuł, za który odpowiedzialna jest firma Visceral Games.

Na moment przed targami E3 w Los Angeles świat obiegła absolutnie intrygująca wiadomość. Mianowicie firma Visceral Games, która wcześniej pracowała na rzecz marki Dead Space, aktualnie zajmuje się kolejną odsłoną serii Battlefield. Mowa tutaj o strzelaninie pierwszoosobowej utrzymanej w klimatach jednostek policyjnych (S.W.A.T.), która nazywa sie Battlefield Hardline. Electronic Arts oficjalnie potwierdziło, że Hardline będzie kolejną częścią cyklu, ale więcej informacji na jej temat poznamy dopiero na targach E3, a dokładniej 9 czerwca podczas konferencji EA.

Na ten moment nie posiadamy szczegółowej wiedzy na temat produktu, ale wiele przesłanek przemawia za tym, iż będzie to gra utrzymana w policyjnych klimatach. Mowa tutaj o jednostkach antyterrorystycznych typu S.W.A.T., które poprowadzimy do boju. Oczywiście wcielić się będzie można również w samych oprychów, na których policjancie będą polować. Co więcej, w sieci pojawiły się nawet fotki odznaczeń, które będziemy mogli zdobyć podczas rozgrywki. 

Jeżeli chodzi o platformy sprzętowe, to tutaj również nie powinniśmy orzekać do końca. Wprawne oko graczy dopatrzyło się wspomnianych spinek na serwerach EA, oraz zestawu ikon sprzętowych przy tej grze. Wygląda więc na to, iż tytuł trafi na PlayStation 3, Xboksa 360, Xbox One, PlayStation 4 oraz komputery osobiste. Więcej informacji otrzymamy dopiero na wspomnianych targach E3.

Wstępna lista odznaczeń w Battlefield Hardline.
Wstępna lista odznaczeń w Battlefield Hardline.

 

Written By
More from Patryk

Poznaliśmy pierwsze ceny gier na Xbox One w wersjach cyfrowych

W sieci pojawiły się pierwsze informacje na temat cen gier w wydaniach...
Read More