E3 2014 – autorzy zapowiadają prezentację Mirror’s Edge 2!

Firma DICE będzie obecna na targach E3, które odbędą się w mieście Los Angeles. Na imprezę zostanie przywieziona gra Mirror’s Edge 2. Możecie spodziewać się świetnej prezentacji tego tytułu.

Mirror's Edge to jedna z najbardziej oczekiwanych marek przez graczy,. Odpowiada za nią firma DICE.
Mirror’s Edge to jedna z najbardziej oczekiwanych marek przez graczy,. Odpowiada za nią firma DICE.

W sieci pojawiły się intrygujące zapowiedzi gier, które będą towarzyszyć konferencji Electronic Arts. Serwis Videogamer, który powołuje się na publikację GameTrailers, donosi, iż podczas targów firma Electronic Arts wespół z zespołem DICE zaprezentują fragmenty rozgrywki z długo wyczekiwanej gry Mirror’s Edge. Prezentacja ma być jedną z atrakcji programu. Firma EA przestawi swoje gry już w poniedziałek, transmisja rozpocznie się już od godziny 21 pierwszej.

Mirror’s Edge 2 zapowiedziano w zeszłym roku, gdzie zaprezentowano wstępny trailer oraz krótkie elementy rozgrywki. W tym roku liczymy na wiele więcej i jak widać, autorzy gry planują zaspokoić nasze apetyty. Szpila nie będzie jedyną grą, którą na targi przywiezie studio DICE. Zespół zamierza zaprezentować Star Wars: Battlefront, oraz zapowiedziane nie tak dawno Battlefield: Hardline. Zapowiadają się wiec emocjonujące targi w Los Angeles.

W grze ma pojawić się w pełni otwarty, ciekawy, lekko futurystyczny świat, po którym gracze będą przemieszczać się w dowolny sposób. Co ciekawe, rozgrywka ma pozwolić na ingerencję jednego gracza w świat drugiego. Podczas rozgrywki możemy spotkać innych graczy przemierzających miasto. Tytuł przeznaczony jest tylko na PlayStation 4 oraz Xbox One. Poniżej możecie obejrzeć zwiastun z poprzednich targów E3.

[dzięki – Videogamer]

Written By
More from Patryk

Pancerz dla konia w Metal Gear Solid V: The Phantom Pain w ramach DLC

Konami najwyraźniej planuje wprowadzić kilka pakietów DLC dla gry Metal Gear Solid...
Read More