E3 2014 – kolejne informacje o Evolve dopiero na targach

Evolve to sieciowy FPS twórców Left 4 Dead, czyli Turtle Rock Studios. Tytuł ten zmierza wyłącznie na konsole nowej generacji oraz na komputery osobiste. Premiera zaplanowana jest na 21 listopada tego roku. Twórcy podobnie jak w przypadku Left 4 Dead ogromny nacisk kładą na kooperacje.

Sieciowy FPS o wybijaniu potworów, kładący nacisk na kooperacja. Chętnych pewnie będzie wielu.

Wczoraj prezentowaliśmy materiał wideo pochodzący z Evolve. Twórcy, czyli Turtle Rock Studios zapowiada, że przed premierą dostaniemy na temat tej produkcji jeszcze sporo informacji. Obiecują, że kolejna fala nowinek pojawi się podczas zbliżających się targów E3. Autorzy twierdzą, że style rozgrywki w Evolve bardzo się od siebie różnią, a na targach ogłoszą kolejne porcje zawartości gry. Co ciekawe 2K Games, czyli wydawca gry, nie przeprowadzi na targach własnej konferencji co wskazuje, że Evolve pojawi się na jednym z pokazów producentów nowych konsol, lub po prostu znajdzie w hali wystawowej i tam zostaną zaprezentowane obiecane informacje.

Evolve jest grą nastawioną na zabawę sieciową. Posiada więc wszystkie elementy charakterystyczne dla gier tego typu. Wizualnie gra prezentuje się całkiem dobrze , a to za sprawą silnika Cry Engine. Nic więc dziwnego, że design nie tylko głównych bohaterów, ale także potworów cieszy oko. Tytuł trafi na PlayStation 4, Xbox One oraz komputery osobiste. Premiera gry została zaplanowana na 21 listopada 2014 roku.

Evolve to całkiem ciekawa pozycja dla graczy, którzy lubią rozgrywki w kooperacji.
Evolve to całkiem ciekawa pozycja dla graczy, którzy lubią rozgrywki w kooperacji.
More from Mikołaj Ciesielski

Mortal Kombat X- rzućcie na nowy materiał wideo prosto od twórców

Mortal Kombat X to kolejna odsłona popularnej serii bijatyk. Za tytuł ten...
Read More