Dzisiaj debiutuje dodatek Fast & Furious do Forzy Horizon 2

Forza Horizon 2 jest jedną z najlepszych gier wyścigowych na rynku. Dzisiaj debiutuje darmowy dodatek Fast & Furious, które zapewne wielu graczy zachęci do ewentualnego powrotu do gry w Forze Horizon 2.

Forza Horzion 2 to jedna z najlepszych gier wyścigowych w bibliotece Xbox One!

Forza Horizon 2 to bez wątpienia jedna z najlepszych gier wyścigowych na rynku. Najnowszy dodatek bez wątpienia uatrakcyjni tę produkcję, tym bardziej, że przez 14 dni DLC Fast & Furious dostępne będzie za darmo, zarówno na Xboksie One, jak i Xboksie 360. Po tym okresie dodatek dostępny będzie w cenie około 35 złotych.

Najnowsze DLC jest formą promocji najnowszej odsłony filmu z serii Szybcy i Wściekli, która już 10 kwietnia trafi do polskich kin. Podczas rozgrywki wcielamy się w kierowcę, którego zadaniem jest dostarczenie samochodu, znanemu z filmów Parkerowi, w którego wciela się Ludacris.

Warto wspomnieć, że rozszerzenie Fast & Furious do Forzy Horizon 2 jest samodzielne, co oznacza, że nie trzeba posiadać podstawowej wersji gry, aby pobrać najnowszy dodatek. DLC waży 15GB, w przypadku Xboksa One, a w przypadku Xboksa 360 należy przygotować 2,2GB wolnego miejsca.

[dzięki- http://www.vg247.com/2015/03/27/fast-furious-expansion-for-forza-horizon-2-is-now-available-for-free/]

fast and furious 2

More from Mikołaj Ciesielski

Zwiastun nowej gry twórców Mercenary Kings

Widać, że Tribute Games. Dopiero co 25 marca miała miejsce premiera Mercenary...
Read More