Dziś wielka premiera Tales of Xillia 2

Tales of Xillia 2 od dnia dzisiejszego jest dostępna w sklepach na terenie naszego kraju. Ten niezwykle ciekawy reprezentant gatunku jRPG jest dostępny tylko w wersji na PlayStation 3.

Tales of Xillia 2 to jeden z ostatnich, prawdziwych reprezentantów gatunku jRPG na PlayStation 3.
Tales of Xillia 2 to jeden z ostatnich, prawdziwych reprezentantów gatunku jRPG na PlayStation 3.

Miło mi poinformować, że od dziś w sprzedaży znajduje się gra z gatunku jRPG Tales of Xillia 2. Tytuł ukazał się w oryginalnej, angielskiej wersji językowej, wyłącznie na konsole PlayStation 3. Lokalny dystrybutor produkcji, firma Cenega, zmieściła na kanale YouTube oficjalny zwiastun premierowy.

Edycja Premierowa gry zawiera:
  • Tales of Xillia 2
  • Płytę z utworami muzycznymi wybranymi przez autorów gry
  • Ekskluzywne metalowe pudełko

Tytuł jest czternastą odsłoną popularnej serii ”Tales of”, za którą odpowiada studio Namco Bandai. Jest to klasyczny reprezentant gatunku japońskich RPG, w którym liczy się przemyślana fabuła oraz zupełnie nieliniowy system zabawy. Scenariusz możemy prowadzić w dowolny sposób, autorzy podkreślają, że wpływ na nasze decyzje będą miały okoliczności na ekranie, w ostatecznym rozrachunku nasz wybór wpłynie na bezpośrednio na oś fabularną gry. Podczas podróży głównego bohater, Ludgera, gracz będzie mógł decydować jak zareagować na zaistniałe sytuacje i spotkane postacie. Zakończenie gry zależeć będzie od naszych wcześniejszych dokonań.

Tales of Xillia 2 jest prawdopodobnie jedną z ostatnich tak ciekawych gier z gatunku jRPG na PlayStation 3. Poniżej możecie rzucić okiem na zwiastun premierowy oraz zainteresować się edycją kolekcjonerską gry.

Written By
More from Patryk

E3 2015 – stream konferencji Electronic Arts

Dzień dzisiejszy to również znakomicie zapowiadająca się konferencja Electronic Arts na E3...
Read More