Dziś wielka premiera gry Rise of the Tomb Raider

Po wielu latach oczekiwania wreszcie jest, Lara Croft w swojej najnowszej przygodzie pod tytułem Rise of the Tomb Raider na konsoli Xbox One oraz Xboksie 360. Jest, jest, jest!

Microsoft informuje o premierze gry Rise of the Tomb Raider, dostępnej wyłącznie na konsolach Xbox One i Xbox 360. Gra dostępna jest w sprzedaży w polskiej wersji językowej z dubbingiem, a głosu postaci Lary Croft ponownie użyczyła znana z poprzedniej części gry Karolina Gorczyca. Średnia ocen recenzentów wg. Metacritic wynosi 86/100.

Z okazji premiery, Microsoft prezentuje wywiad wideo z Karoliną Gorczycą, w którym popularna aktorka opowiada o roli w Rise of the Tomb Raider oraz pracy w studio nagraniowym podczas dubbingowania gry. Materiał wideo można obejrzeć na kanale Xbox Polska poniżej.

W sprzedaży dostępny jest dedykowany zestaw z konsolą Xbox One z dyskiem twardym 1TB i grami Rise of the Tomb Raider i Tomb Raider Edycja Ostateczna. Zestaw jest oferowany w orientacyjnej cenie detalicznej 1599 zł.

Osobiście bardzo podoba mi się ten skradankowy charakter rozgrywki. Wiadomym jest, że Lara Croft może rozprawić się ze wszystkimi przeciwnikami agresywnie, ale na poniższym materiale wideo widać wyraźnie, że grający próbuje zachować ciszę i skrywać się przed wrogami. Łuk jest w takich sytuacjach nieoceniony, ale jeżeli dochodzi do otwartego starcia, to dwa czekany Panny Croft również dają radę. O broni palnej wszelakiego rodzaju nawet nie wspominam, bo będzie tego sporo i podatne na gracza ”interakcję”.

[efsflexvideo type=”youtube” url=”https://www.youtube.com/watch?v=2ZrGOUSeb84″ allowfullscreen=”yes” widescreen=”yes” width=”420″ height=”315″/]

[interaction id=”56371e2641d4754d14e310f7″]

Written By
More from Patryk

Trzy miliony sprzedanych konsol PlayStation 4 oraz Xbox One w Wielkiej Brytanii

Statystyka podaje, że tylko na terenie Wielkiej Brytanii konsole Xbox One oraz...
Read More