Dziś wielka premiera gry Forza Motorsport 6 na Xbox One

Dziś najważniejsze wydarzenie dla fanów gier wyścigowych tego roku. Potężna Forza Motorsport 6 wjeżdża na półki sklepowe. Jesteście gotowi na wiele godzin emocjonujących wyścigów.

Microsoft przypomina o premierze gry Forza Motorsport 6. Najnowsza część została dziś wydana w polskiej wersji językowej z napisami, i jest dostępna w sprzedaży w orientacyjnej cenie detalicznej 239 zł. Gra została okrzykniętą „Najlepszą grą wyścigową” i „Najlepszą grą symulacyjną” targów gamesom 2015, a średnia ocen recenzentów na serwisie Metacritic wynosi 88/100.

Zestaw prawdziwego fana motoryzacji uzupełni inspirowana wyścigami konsola, która została wystylizowana na kultowego Forda GT. Bundle pack Xbox One w wersji limitowanej Forza Motorsport 6 to specjalna konsola z pamięcią 1TB i motoryzacyjnymi efektami dźwiękowymi, wyjątkowy kontroler bezprzewodowy z 3,5 mm gniazdem słuchawkowym i uchwytami o fakturze diamentu zapewniającymi pełną kontrolę i komfort, jak również gra Forza Motorsport 6 oraz dodatkowe samochody do gry.

Wspomniany zestaw jest dostępny w sprzedaży w orientacyjnej cenie detalicznej 1799 zł. Ponadto limitowany kontroler Forza Motorsport 6 do konsoli Xbox One jest również dostępny w sprzedaży na wyłączność w Sklepie Microsoft w cenie 279 zł, zatem jeżeli jesteście zainteresowani, to warto sprawdzić.

Jeżeli tylko przed zakupem chcecie sprawdzić ten tytuł, to wersja demonstracyjna gry Forza Motorsport 6 jest dostępna do pobrania za darmo w usłudze Xbox Live na konsoli Xbox One. Dotychczas demo gry pobrano już ponad milion razy. Poniżej możecie zobaczyć bundle pack Xbox One z grą Forza Motorsport 6 oraz trailer gry.

[efsthumbnail sdsd src=”http://serwis.projektkonsola.pl/wp-content/uploads/2015/09/forza-motorsport-6-bundle.png”] [efsflexvideo type=”youtube” url=”https://www.youtube.com/watch?v=YR-CFLCeclc” allowfullscreen=”yes” widescreen=”yes” width=”420″ height=”315″/]

[interaction id=”55fbcd9c66f2b66b49cbf728″]

Written By
More from Patryk

Star Wars Battlefront w rozdzielczości 1080p oraz 60 fpsach na PlayStation 4 i Xbox One?

Star Wars Battlefront pojawi się w listopadzie na PlayStation 4, Xbox One...
Read More