Dziś wielka premiera F1 2015 na PlayStation 4, Xbox One i PC

Codemasters wypuszczają dziś na rynek F1 2015 na PlayStation 4, Xbox One i komputery osobiste. Jedna z najważniejszych gier wyścigowych tego roku, więc warto się zainteresować.

F1 2015 dziś trafia na półki sklepowe. Jest to jedna z najciekawszych premier lipca i całych wakacji. Codies od dłuższego czasu przygotowywali ten tytuł z myślą o konsolach nowej generacji. Teraz finalnie dostaniemy wyścigi F1 zaprojektowane od podstaw na nowe konsole.

Czego się po nich spodziewać?

Najważniejsze cechy gry F1 2015:

  • Nowoczesny silnik gry – Kompletnie nowy silnik gry, skonstruowany od podstaw dla konsol nowej generacji i komputerów PC, pozwoli graczom doświadczyć Formuły 1 w niespotykanych dotąd szczegółach.
  • Najbardziej związana z Formułą 1 gra wszech czasów – Wydanie gry we wczesnym okresie kalendarza wyścigów i darmowe cyfrowe aktualizacje utrzymają grę aktualną przez cały sezon, czyniąc tym samym F1 2015 tytułem najbardziej związanym z Formułą 1.
  • Najbogatsze doświadczenia płynące z wyścigów Formuły 1 – Gra zawiera najbardziej realistyczny model jazdy i przyczepności, a także usprawnienia i nowości w ponad 20 obszarach silnika. F1 2015 zostało zaprojektowane w ten sposób, by z gry mogli czerpać przyjemność zarówno doświadczeni, jak i kompletnie nowi gracze.
  • Nowe tryby gry – Wciągnij się w nowy Championship Season, przetestuj swoje możliwości w Pro Season, bądź też wykorzystaj nowy Online Practice Season, by szlifować swoje zdolności zanim wyruszysz na tor wraz z graczami z całego świata w Online Multiplayer.
  • Dodatkowa zawartość – Sprawdź zeszłoroczny ekscytujący sezon, dzięki grywalnym Mistrzostwom Świata Formuły 1 2014, dodanym jako bonusowa zawartość.

Poniżej możecie zobaczyć oficjalne okładki gry oraz zwiastun. Należy jednak pamiętać, że pełnoprawna kariera zostanie wprowadzona dopiero w przyszłorocznej edycji, o czym wczoraj poinformowali nas Codemasters.

[informacja prasowa]

 

Written By
More from Patryk

Nowe gry w ramach wstecznej kompatybilności na Xbox One

Microsoft dziś podał listę gier, które wprowadzi na Xbox One w ramach...
Read More