Dziś premiera Śródziemie: Cień Mordoru na konsolach i PC

Dziś wielka premiera Shadow of Mordor, czyli długo oczekiwanej gry w klimatach twórczości J.R.R. Tolkiena. Tytuł jest dostępny na Xbox One, PlayStation 4, Xboksie 360, PlayStation 3 oraz PC.

Middle-earth: Shadow of Mordor jest dostępne na PlayStation 4, Xbox One, komputerach osobistych, PlayStation 3 oraz Xboksie 360.
Middle-earth: Shadow of Mordor jest dostępne na PlayStation 4, Xbox One, komputerach osobistych, PlayStation 3 oraz Xboksie 360.

W ostatnim okresie otrzymywaliśmy mnóstwo materiałów z gry Śródziemie: Cień Mordoru. Trailery, fragmenty rozgrywki oraz dzienniki deweloperskie trafiały do internetu. Ostatecznie gra wylądowała w oficjalnej sprzedaży i jest do dyspozycji graczy.

”Śródziemie: Cień Mordoru to niezwykle dynamiczny świat gry, w którym gracze zrealizują swój plan zemsty na Mordorze. Akcja gry rozpoczyna się nocnym powrotem Saurona do Mordoru, podczas którego czarni kapitanowie dokonują brutalnych egzekucji zwiadowców Czarnej Bramy. Gracz wcieli się w Taliona – zwiadowcę, który traci swą rodzinę i wszystko to, co było dla niego drogie. Zostaje przywrócony do życia przez tajemniczego awatara zemsty. Podczas gdy Talion będzie wprowadzał w życie plan swojej zemsty,  gracze odkryją tajemnicę awatara, odnajdą pochodzenie Pierścieni Władzy i zmierzą się z ostatecznym nemezis. ” – oficjalna notatka prasowa.

Jeżeli jesteście zainteresowani, to pierwszy przegląd ocen gry możecie sprawdzić pod tym adresem. Osobiście nie spodziewałem się aż tak wysokich ocen tego tytułu. Śródziemie: Cień Mordoru jest wysoko oceniane i zapowiada się na pozytywny tytuł.

Written By
More from Patryk

Video – Jak powinno wyglądać The Elder Scrolls VI?

The Elder Scrolls V: Skyrim ustanowiło nowe standardy w branży gier wideo...
Read More