Dziś premiera Sid Meier’s Civilization: Beyond Earth

Sid Meier’s Civilization: Beyond Earth debiutuje dzisiejszego dnia na rynku. Kolejny tytuł z tej niezwykle popularnej serii dostępny będzie tylko na komputerach osobistych.

Civilization wkracza w nową, kosmiczną erę!
Civilization wkracza w nową, kosmiczną erę!

Dziś premiera kolejnej odsłony jednej z najbardziej popularnych serii strategicznych na świecie. Sid Meier’s Civilization: Beyond Earth debiutuje na komputerach osobistych klasy PC. Tytuł dostępny jest w klasycznej (pudełkowej) dystrybucji, jak również za pośrednictwem platform dystrybucji cyfrowej.

”Civilization Beyond Earth to nowe podejście, w klimacie science-fiction, do chwalonej przez krytyków serii Cywilizacja. Civilization: Beyond Earth ukazuje zaangażowanie studia Firaxis w tworzenie gier strategicznych wysokiej jakości i stawia graczy przed zadaniem kolonizacji obcej planety, dostarczając zarówno wrażeń wizualnych jak i intelektualnych wyzwań.” – powiedział Christoph Hartmann, prezes 2K.

W grze Sid Meier’s Civilization: Beyond Earth gracz pokieruje rozwojem ludzkości poza ramami czasowymi dostępnymi w tradycyjnych grach serii i tworzą opowieść o przyszłości człowieka na innej planecie. Pierwszy raz w historii jest możliwość poprowadzenia frakcji charakteryzującej się zróżnicowaną kulturą i stworzenia nowych cywilizacji.

Sid Meier's Civilization: Beyond Earth dostępne tylko na komputerach osobistych.
Sid Meier’s Civilization: Beyond Earth dostępne tylko na komputerach osobistych.

 

Do najważniejszych cech gry Sid Meier’s Civilization: Beyond Earth należą:
  • Tworzenie przygody, czyli gracze stworzą swoją tożsamość kulturową, wybiorą przywódcę ekspedycji i będą ją sponsorować. Mowa tutaj również o budowie statku kosmicznego.
  • Nowa sieć technologii, czyli sposób zdobywania przez człowieka wiedzy w niepewnej przyszłości, technologia postępować będzie w ramach serii nieliniowych wyborów, które wpłyną na kierunek rozwoju ludzkości.
  • Nowy system zadań, czyli zadania wypełnią opowieści o nowej planecie. Pomogą graczom, prowadząc ich przez serię misji pobocznych, które nauczą ich eksploatacji surowców, ulepszania jednostek i czynienia postępów w grze.
  • Nowa warstwa gry w postaci orbity. Gracz będzie budować i wykorzystywać zaawansowane satelity wojskowe, ekonomiczne i naukowe, które zapewnią możliwości ofensywne, obronne i wsparcie z poziomu orbity.

[dzięki – Informacja prasowa]

Written By
More from Patryk

The Crew będzie otrzymywało darmowe dodatki i aktualizacje

Autorzy gry The Crew zapowiedzieli, iż po premierze będą udostępniane bezpłatne dodatki,...
Read More