Dziś premiera Risen 3: Titan Lords, jest i zwiastun premierowy

Do polskich sklepów trafia dziś Risen 3: Titan Lords. Tytuł pojawi się na Xboksa 360, PlayStation 3 oraz komputery osobiste. Wydawca opublikował zwiastun premierowy gry.

Risen 3: Titan Lords trafiło na Xboksa 360, PlayStation 3 oraz komputery osobiste.
Risen 3: Titan Lords trafiło na Xboksa 360, PlayStation 3 oraz komputery osobiste.

Dziś w polskich sklepach możecie zakupić grę Risen 3: Titan Lords. Jest to kontynuacją świetnej serii firmy Piranha Bytes (marka Gothic), która pojawiała się na konsolach PlayStation 3 oraz Xboksie 360. Z okazji rynkowego debiutu wydawca gry, firma Deep Silver, opublikował zwiastun premierowy gry.

Risen 3: Władcy tytanów to trzecia odsłona popularnego cyklu gier typu cRPG. Po raz kolejny za tę produkcję odpowiedzialni są fachowcy z niemieckiego studia Piranha Bytes. Akcja w trzeciej części osadzona jest w charakterystycznej krainie fantasy, w której aż roi się od magii. Świat został wzorowany na europejskim okresie średniowiecza, lecz jak zapewniają twórcy, nie powinno zabraknie również tropikalnych regionów.

Gra została stworzona na tym samym silniku, co poprzednia odsłona (Risen 2: Dark Waters). Nie powinniście spodziewać się rewolucji w oprawie graficznej, ale raczej nastawiać się na klimatyczny powrót do krainy fantasy. Najnowsza odsłona serii ma spore szanse zadowolić fanów klasycznych RPGów. Tytuł dostępny jest na PlayStation 3, Xboksa 360 oraz komputery, jesteście zainteresowani?

Written By
More from Patryk

PlayStation Polska rusza w trasę po całym kraju

PlayStation Polska Extra wyrusza w trasę na terenie całej Polski. Ekipa spotykać...
Read More