Dziś premiera polskiego horroru Kholat

IMNG.PRO dziś debiutuje ze swoją nową marką o nazwie Kholat na komputerach osobistych. Tytuł mniej znany, ale ambitny i zrealizowany z pomysłem.

Niezależne studio deweloperskie IMGN.PRO wraz z firmą CDP.pl ogłaszają, że nadszedł dzień premiery debiutanckiej produkcji studia, pod tytułem Kholat.

Kholat to gra z elementami horroru, której głównym trzonem jest swobodne zwiedzanie otwartego świata. Gra bazuje na prawdziwej historii grupy dziewięciu rosyjskich studentów, którzy w trakcie wyprawy na górę Otorten zginęli w niewyjaśnionych do dzisiejszego dnia okolicznościach.

Kholat cechuje się wysokiej jakości grafiką wykorzystującą potencjał silnika Unreal Engine 4, niesamowitą ścieżką dźwiękową i wymagającą fabułą, która skrywa wiele tajemnic. Jednym z narratorów w grze jest brytyjski aktor Sean Bean, znany z ról Boromira we Władcy Pierścieni, czy Neda Starka w Grze o Tron.

Poniżej możecie zobaczyć galerię screenów z gry oraz jeden z oficjalnych trailerów. Kholat jest mniej znanym tytułem, ale niemniej interesującym. Jeżeli tylko dysponujecie dobrym PC, to polecam sprawdzić ten tytuł.

 

Written By
More from Patryk

Forza Motorsport 5 – milion sprzedanych kopii i darmowe DLC

Turn10 świętuje sukces z okazji sprzedania miliona kopii ich gry wyścigowej. Forza...
Read More