Dziś premiera polskiego horroru Kholat

IMNG.PRO dziś debiutuje ze swoją nową marką o nazwie Kholat na komputerach osobistych. Tytuł mniej znany, ale ambitny i zrealizowany z pomysłem.

Niezależne studio deweloperskie IMGN.PRO wraz z firmą CDP.pl ogłaszają, że nadszedł dzień premiery debiutanckiej produkcji studia, pod tytułem Kholat.

Kholat to gra z elementami horroru, której głównym trzonem jest swobodne zwiedzanie otwartego świata. Gra bazuje na prawdziwej historii grupy dziewięciu rosyjskich studentów, którzy w trakcie wyprawy na górę Otorten zginęli w niewyjaśnionych do dzisiejszego dnia okolicznościach.

Kholat cechuje się wysokiej jakości grafiką wykorzystującą potencjał silnika Unreal Engine 4, niesamowitą ścieżką dźwiękową i wymagającą fabułą, która skrywa wiele tajemnic. Jednym z narratorów w grze jest brytyjski aktor Sean Bean, znany z ról Boromira we Władcy Pierścieni, czy Neda Starka w Grze o Tron.

Poniżej możecie zobaczyć galerię screenów z gry oraz jeden z oficjalnych trailerów. Kholat jest mniej znanym tytułem, ale niemniej interesującym. Jeżeli tylko dysponujecie dobrym PC, to polecam sprawdzić ten tytuł.

 

Written By
More from Patryk

Ujawniono season pass do gry Fallout 4 z dodatkami DLC

Firma Bethesda ujawniła zawartość oraz cenę przepustki sezonowej do gry Fallout 4...
Read More