Dziś premiera LEGO Hobbit

Traveller’s Tale wydaje na rynek gier wideo kolejny tytuł z uniwersum LEGO. Tym razem mowa o LEGO Hobbit, które jest bezpośrednią adaptacją przygód Bilbo Bagginsa. Tytuł trafi na konsole nowej generacji, PlayStation 3, Xboksa 360, PlayStation Vita, jak również komputery osobiste.

Lego-Pile-Banner

Cenega, oficjalny partner firmy Warner Bros Games w Polsce, Czechach, na Słowacji oraz na Węgrzech z przyjemnością informuje, że dziś, w dniu światowej premiery, do sklepów trafia gra LEGO Hobbit. Najnowsza część popularnej serii gier wideo LEGO przedstawia fascynujące i legendarne opowieści z pierwszych dwóch części trylogii filmowej Hobbit, zdobywcy Oscara – Petera Jacksona. Tytuł ten jest dostępny na konsole PlayStation 4, PlayStation 3, Playstation Vita, Xbox360 oraz komputery PC (w wersji pudełkowej i cyfrowej). LEGO Hobbit został wydany w polskiej (napisy) i angielskiej wersji do wyboru, na wszystkie wyżej wymienione platformy sprzętowe. Za przygotowanie lokalizacji gry odpowiada QLOC S.A.

Gra LEGO Hobbit w wersji na Xbox One będzie dostępna w Polsce, po oficjalnej premierze konsoli.

[quote style=”4″ author=”Tom Stone, dyrektor naczelny TT]LEGO Hobbit zapewni miłośnikom klocków LEGO i Śródziemia, niezależnie od ich wieku, możliwość wzięcia udziału w opowiedzianych przez dwa pierwsze filmy z trylogii Hobbit Petera Jacksona legendarnych przygodach Bilba i kompanii krasnoludów. GamesGra wideo LEGO® Hobbit, w której użytkownicy mogą wspólnie odkrywać, badać i budować swoją drogę przez Śródziemie, to idealna okazja dla rodziców, którzy chcą podzielić się ze swoimi dziećmi zamiłowaniem do klasycznej opowieści z filmów trylogii Hobbit”.[/quote]

Gra LEGO Hobbit jest oparta na pierwszych dwóch częściach trylogii filmowej Hobbit – Hobbit: Niezwykła podróż oraz Hobbit: Pustkowie Smauga, dziełach New Line Cinema i Metro-Goldwyn-Mayer Pictures (MGM). W przyszłości planowane jest wydanie dodatkowych elementów opartych na trzecim filmie, Hobbit: Tam i z powrotem.

LEGO Hobbit oferuje graczom epickie misje i różnorodne przygody, w tym możliwość odwiedzenia ważnych miejsc z filmów, takich jak Miasto na Jeziorze, Dal, Erebor, Bag End, Miasto Goblinów, Mroczna Puszcza, Rivendell czy zdradliwa Wysoką Przełęcz w Górach Mglistych. Gracze mogą też wcielać się w swoje ulubione postacie, takie jak Bilbo Baggins, Gandalf i krasnoludy z Ereboru: Thorin, Fíli, Kíli, Óin, Glóin, Dwalin, Balin, Bifur, Bofur, Bombur, Dori, Nori oraz Ori. Każda z tych postaci posiada specjalną – i dość zabawną – umiejętność. Jedna z nowych funkcji gry umożliwia graczom korzystanie z połączonych umiejętności krasnoludów, takich jak możliwość wspólnej walki, atak dwóch graczy, wspinaczka po kosturze, cios maczugą i odbicie od brzucha. Dzięki nim łatwiej będzie stawiać czoła orkom i podlejszym stworom, a także przemierzać kolejne poziomy gry. 

Znajomi i rodzina mogą wspólnie odkrywać Śródziemie przy pomocy łatwo dostępnych opcji dołączania do rozgrywki, dostępnych na konsolach. Gracze wspólnie przemierzą 16 poziomów, odblokują ponad 90 grywalnych postaci i będą ramię w ramię poszukiwać skarbów, wydobywać klejnoty, zdobywać łupy na pokonanych przeciwnikach, tworzyć potężne magiczne przedmioty i zbierać artefakty, aby zwyciężyć w grze zagadek i odkryć moc Jedynego Pierścienia.

 

Written By
More from Patryk

Zobaczcie siły dzikiej natury w grze Rise of the Tomb Raider

Jesteście gotowi na kolejny materiał wideo z gry Rise of the Tomb...
Read More