Dziś premiera gry State of Decay: Year One Survival Edition na Xbox One

Dziś na rynku debiutuje gra State of Decay: Year-One Survival Edition w wersji na Xbox One. 

StateOfDecay1

Microsoft informuje o premierze gry State of Decay: Year-One Survival Edition, debiutującej dziś na konsoli Xbox One. State of Decay: YOSE to zremasterowana wersja gry dostępnej już na konsoli Xbox 360, wykorzystująca moc konsoli nowej generacji.

Czas przetestować swoje umiejętności przetrwania podczas apokalipsy zombie w dopracowanej oprawie wizualnej i usprawnionej mechanice rozgrywki.

  • Kompletne wydanie gry State of Decay. Wersja Year-One Survival Edition zawiera grę State of Decay, jak również dwa obszerne dodatki Breakdown i Lifeline.
  • Ulepszona oprawa graficzna, modele oświetlenia, tekstury i cieniowanie prezentują przemijające piękno Trumbull Valley i upadającego miasta Danforth, jak nigdy wcześniej.
  • Do gry dodano zupełnie nowe wyzwania i osiągnięcia, jak również funkcje takie jak gameDVR, noże, pojazdy, dodatki do broni, nową ścieżkę dźwiękową, postacie do odblokowania i wiele więcej.
  • Oferta specjalna zakupu gry dla posiadaczy wersji na konsolę Xbox 360. Posiadacze gry State of Decay na konsolę Xbox 360 mogą skorzystać z 33% zniżki na zakup gry State of Decay: Year-One Survival Edition na konsolę Xbox One do 30 czerwca 2015 roku.
  • Ekskluzywna dodatkowa postać do gry dla posiadaczy State of Decay.

[informacja prasowa]

Xbox_One_State_Of_Decay

Written By
More from Patryk

Final Fantasy XV priorytetem dla Square Enix

Final Fantasy XV, wcześnie znane jako Final Fantasy XIII: Versus, to kolejna...
Read More