Dziś premiera gry Murdered: Śledztwo zza grobu!

Dziś, równo z europejską, ma miejsce polska premiera przygodowej gry akcji, pt. Murdered: Śledztwo zza grobu.

Murdered: Śledztwo zza grobu zostanie wydane w polskiej wersji językowej, za co odpowiada firma Cenega.
Murdered: Śledztwo zza grobu zostanie wydane w polskiej wersji językowej, za co odpowiada firma Cenega.

Gra ukazała się na PC, PlayStation 3, PlayStation 4, Xbox 360 oraz Xbox One w polskiej (napisy) i angielskiej wersji językowej. Rodzima wersja językowa na Xbox One będzie dostępna najwcześniej w dniu polskiej premiery konsoli. Za tłumaczenie gry na język polski odpowiada firma QLOC S.A.

W salonach Empik do nabycia jest także Edycja Limitowana gry, która zawiera drukowany, tajemniczy pamiętnik z gry (w języku angielskim) ze wskazówkami na temat morderstw.

Dla Ronana O’Connora, policjanta z trudną przeszłością z Salem, śmierć stała się zaledwie początkiem. Po tym jak ginie na służbie próbując zapobiec włamaniu, przenosi się w zaświaty, a jedynym sposobem, żeby wydostać się z wymiaru „Zmierzchu”, jest odnalezienie własnego zabójcy. Aby odkryć szokującą prawdę o tym, kto stoi za jego śmiercią, będzie musiał wykorzystać swoje nowo nabyte nadprzyrodzone moce i stawić czoła demonom.

Miejscem śledztwa zza grobu będzie Salem – mroczne miasteczko, w którym główny bohater może dowolnie przeszukiwać drewniane domy, wąskie uliczki, gotyckie kościoły i historyczne budynki Nowej Anglii.

Written By
More from Patryk

Nowy Xbox One Bundle Pack zapowiedziany z grą Fallout 4

Microsoft chce wykorzystać premierę znakomitego Fallout 4 i wdrożyć na rynek zestaw...
Read More