DZIŚ PREMIERA FINAL FANTASY XIV: A REALM REBORN NA PLAYSTATION 4

Final Fantasy XIV: A Realm Reborn to gra MMORPG przeznaczona na konsolę PlayStation 4. Za produkt odpowiada firma Square Enix, a grę w naszym kraju dystrybuuje firma Cenega. Dziś ma miejsce oficjalna premiera gry.

square-enix-banner

 

Cenega, oficjalny partner firmy Square Enix w Polsce, Czechach, na Słowacji oraz na Węgrzech informuje, że dziś – równocześnie z premierą europejską – do sprzedaży w kraju trafiła gra z gatunku MMORPG Final Fantasy XIV: A Realm Reborn. Tytuł ukazał się na konsolę PlayStation 4 w angielskiej wersji językowej. Warto podkreślić premierową cenę gry na PlayStation 4 – 149,99 złotych!

Zdobądź przyjaciół w bitwie, dosiądź chocobo, lataj statkami powietrznymi i stwórz swoją własną historię w krainie Eorzea.

Wyrusz samodzielnie lub skorzystaj z pomocy przyjaciół, aby wypełnić  epickie misje, walczyć z potworami znanymi już z serii Final Fantasy, zdobywaj unikalne umiejętności i uzbrojenie. Wszystkie klasyczne elementy z serii, którą znasz i kochasz czekają!

Cechy gry:

•  Najlepsze elementy z przebogatej serii Final Fantasy, w tym: chocobos i moogles, Crystal Tower, Magitek Armour, Cait Sith i Przerwa Limit.
•  Unikalny system tworzenia postaci, który pozwala w każdym momencie na zmianę jednej z  dziewiętnastu różnych klas poprzez  zmianę uzbrojenia. Rozwijaj swoją postać jak chcesz, w dowolnym kierunku, w dowolnym momencie, w dowolnym miejscu.
•  Doświadcz dynamicznie zmieniających się wydarzeń dzięki systemowi  Full Active Time Events (F.A.T.E.) Weź udział w przygodach w tym otwartym świecie i pomóż go kształtować.
•  W niezwykle wizjonerskim świecie Final Fantasy możesz wybrać z wielu wspaniałych i zróżnicowanych klas i charakterów postaci. Jaki przyjmiesz styl walki zależy tylko od ciebie.
•  Możliwość  pełnej gry cross-platformowej z PlayStation 3 i PC z systemem Windows.

Written By
More from Patryk

Artyleria „Jej Królewskiej Mości” oraz operacje specjalne w World of Tanks na Xbox 360

World of Tanks otrzymało kolejną aktualizację wprowadzającą kilka nowości do rozgrywki. Główną...
Read More