Dziś premiera Evolve na PC, Xbox One oraz PS4, jest i trailer premierowy

W sieci pojawił się zwiastun premierowy gry Evolve, która to dziś debiutuje na konsolach Xbox One, PlayStation 4 oraz komputerach osobistych.

Evolve to oferta dla graczy lubujących się w grach kooperacyjnych.
Evolve to oferta dla graczy lubujących się w grach kooperacyjnych.

Dziś w sieci został opublikowany oficjalny zwiastun premierowy gry Evolve. Tytuł debiutuje na PlayStation 4, Xbox One oraz komputerach osobistych. Zwiastun jest oczywiście bardzo efektowny i zawiera fragmenty ukazujące gameplay.

Evolve to oferta dla wszystkich tych, którzy lubują się w grach opartych na kooperacji między kilkoma graczami. Turtle Rock Studios, którzy wcześniej odpowiadali za wielki sukces Left4Dead teraz zmieniają nieco konwencję. Zamiast odpierania zastępów zombies gracze będą musieli w czwórkę zmierzyć się z piątym zawodnikiem. Ten ostatni wcielał się będzie w wielkie bestie o różnych umiejętnościach.

Jeszcze wczoraj gracze mogli zapoznać się z pierwszymi ocenami, które pojawiały się w mediach. Evolve zapowiada się niezwykle efektownie, należy jednak pamiętać, że najlepiej grać się będzie w ten tytuł w grupie przyjaciół. Gra od dziś dostępna jest na PlayStation 4, Xbox One oraz komputerach osobistych.

[dzięki – http://www.allgamesbeta.com/2015/02/evolve-launch-trailer.html]

Written By
More from Patryk

Nowe gry Namco Bandai w planie wydawniczym firmy Cenega

Firma Cenega będzie oficjalnym dystrybutorem gier One Piece Unlimited World Red oraz...
Read More