Dziś poszalejemy na odcinkach specjalnych, bo przecież premiera gry WRC 5

Dziś premiera gry WRC 5 od firmy Kylotonn Games. Rajdówka debiutuje z pompą na konsolach stacjonarnych oraz pecetach. Mamy nowy trailer i screeny, zachęcające do wcielenia się w Roberta Kubicę.

Gra WRC 5 powraca z nową fizyką i ulepszonym silnikiem jazdy, jako produkcja nowego studia Kylotonn Games. Możecie liczyć na błoto, asfalt, szuter, śnieg, lód – w żadnej innej grze nawierzchnia nie miała tak istotnego i odczuwalnego wpływu na prowadzenie pojazdu.

Oczywiście wiele będzie zależało od tuningu samochodu, by przystosować go do jazdy w zmiennych warunkach pogodowych, na zróżnicowanej nawierzchni, w trybie dnia i nocy. Gracz otrzyma możliwość poprowadzenia najlepszych oryginalnych samochodów WRC poprzez zaśnieżone trasy w Szwecji czy górzyste rejony Meksyku. Przygotowano dla zainteresowanych 65 legendarnych rajdów w rozbudowanym trybie kariery we wszystkich ligach: WRC, WRC2 i Junior WRC.

Nawet na papierze najnowsza odsłona rajdowego cyklu wygląda imponująco: 20 samochodów, 50 kombinezonów i teamów, 65 odcinków specjalnych i łącznie ponad 400 km tras wyścigowych. To powinno zrobić wrażenie na fanach tego sportu. Ponadto Polskich fanów WRC z całą pewnością ucieszy fakt, że w grze można wystartować w Rajdzie Polski w Mikołajkach, a wśród dostępnych kierowców jest oczywiście Robert Kubica – którego auto ozdobiło okładkę polskiego wydania.

My też już mamy swoją kopię gry i namiętnie ją ogrywamy. Spodziewajcie się na dniach recenzji WRC 5 a teraz zapraszam Was do obejrzenia trailera premierowego.

[efsthumbnail sdsd src=”http://serwis.projektkonsola.pl/wp-content/uploads/2015/10/WRC-5-Kubica_00001-1024×576.jpg”] [efsflexvideo type=”youtube” url=”https://www.youtube.com/watch?v=KGS2GrBt9UI” allowfullscreen=”yes” widescreen=”yes” width=”420″ height=”315″/]

[interaction id=”5620ca9747771a9960ef2ee7″]

Written By
More from Patryk

Deus Ex: Human Revolution Fan Film opublikowany w sieci!

W sieci został opublikowany amatorska adaptacja gry Deus Ex: Human Revolution. Jest...
Read More