Dziś debiutuje tryb Heist dla Grand Theft Auto Online

Grand Theft Auto Online zadebiutowało na rynku wraz z premierą Grand Theft Auto V. Dzisiaj debiutuje długo oczekiwany tryb Heist.

Grand Theft Auto V to nie tylko szybkie samochody, piękne kobiety oraz wojny gangów. Rockstar udostępniło również tryb rozgrywki wieloosobowej.

Już dziś wszyscy gracze, którzy spędzają czas w Los Santos będą mogli wraz ze swoimi znajomymi przeprowadzić napady w trybie online. Długo oczekiwany dodatek Heist, który dostarcza kilkanaście misji oraz nowych trybów zabawy jest już dostępny na wszystkich platformach.

Rockstar zachęca graczy, aby dokładnie zapoznali się z nowym trybem, ponieważ zgranie zespołu i przemyślany plan, będzie kluczem do udanego napadu. Firma podkreśla, że plan i przygotowanie do skoku to kluczowy element zabawy.

Zainteresowani dodatkiem muszą przygotować 4.75 GB wolnego miejsca na dysku w przypadku PlayStation 4. Natomiast posiadacze Xboksów One potrzebować będą 4.2 GB wolnego miejsca.

Do sieci trafiły również materiały wideo, które świetnie reklamują najnowszy dodatek. Warto wspomnieć, że tryb Heist będzie również dostępny dla wersji na komputery osobiste w dniu jej premiery.

[dzięki- http://www.rockstargames.com/newswire/article/52402/gta-online-heists-now-available]

 

More from Mikołaj Ciesielski

The Order: 1886- ciekawy materiał wideo promujący grę

The Order: 1886 to gra akcji, za którą odpowiedzialne jest studio Ready...
Read More