Dziś debiutuje Mad Max na PlayStation 4, Xbox One oraz PC

Dziś swoją premierę ma długo oczekiwany tytuł Mad Max na konsolach PlayStation 4, Xbox One oraz komputerach PC. Za dystrybucję gry odpowiada firma Cenega, już teraz możecie szukać jej w sklepach na terenie całego kraju. Czy warto było czekać tak długo na debiut Maxa na konsolach?

Oczywiście w sieci pojawiły się również pierwsze oceny gry Mad Max, które są całkiem przekonujące. Trudno tutaj mówić o jakimś spektakularnym sukcesie, ale pierwsze oceny przemawiają za tym, że warto się grą zainteresować. Redakcja IGN oceniła Mad Maxa na 8.4, aczkolwiek Plygon dał tej grze tylko 5.

  • IGN – 8.4
  • GamesRadar+ – 4/5
  • God is a Geek – 7.5
  • GameSpot – 6
  • Polygon – 5
  • Hobby Consolas [Hiszpański] – 90/100

Gra ukazała się w polskiej (napisy) i angielskiej wersji językowej na konsole PlayStation 4 i Xbox One, a także komputery PC – również w wersji cyfrowej. Mad Max to gra akcji w otwartym świecie, która została umiejscowiona na postapokaliptycznych pustkowiach, na których kluczem do przeżycia są samochody. Gracze wcielą się w postać Mad Maxa, samotnego wojownika walczącego o przetrwanie z brutalnymi gangami. Tytuł został osadzony w otwartym i rozbudowanym świecie.

[efsthumbnail sdsd src=”http://serwis.projektkonsola.pl/wp-content/uploads/2015/09/MADMAX_PS4_2D_ENG.jpg”]

[interaction id=”55c89bf759fbca23052860e5″]

Written By
More from Patryk

Komputer dla graczy Komputronik Infinity Desk WC004 w ofercie Komputronika

Komputronik przygotowało kolejny superkomputer dla graczy. Inifinity Desk WC 004 to połączenie...
Read More