Dziesięć minut z Sunset Overdrive

Sunset Overdirve to szalona i widowiskowa gra akcji, za którą odpowiedzialne jest studio Insomniac Games. Produkcja ta ma być tytułem ekskluzywnym dla Xboksa One. W sieci pojawiły się nowe fragmenty rozgrywki.

Xbox One zadebiutował w Polsce 5 września.

Sunset Overdrive już niebawem trafi na sklepowe półki, z tej okazji do sieci trafiły nowe materiały prezentujące fragmenty rozgrywki, które do tej pory nie były publikowane. Poniższe filmiki idealnie obrazują, że Sunset Overdrive to dynamiczna gra, w której nie ma czasu na nudę. Rzućcie okiem, być może za sprawą tej produkcji skusicie się na zakup Xboksa One.

Najnowsza produkcja Insomniac Games okraszona jest przyjemną dla oka oprawą graficzną o kreskówkowym charakterze, który twórcy uzyskali za pomocą technologii cell- shading. Trzeba przyznać, że od strony wizualnej nie można twórcom niczego zarzucić. Miejmy nadzieję, że w dniu premiery wszyscy posiadacze najnowszej konsoli Microsoftu będą zadowoleni z zakupu Sunset Overdrive.

Sunset Overdrive zmierza wyłącznie na najnowszą konsolę Microsoftu. Premiera gry zaplanowana jest na 28 października, a wraz z nią w sklepach pojawi się biała wersja konsoli Xbox One, która w zestawie zawierać będzie najnowszą produkcję Insomniac Games.

More from Mikołaj Ciesielski

Szykuje się kolejny ciekawy tytuł na wyłączność dla PlayStation 4

Without Memory, bo o tym tu mowa, ma być psychologicznym thrillerem inspirowany...
Read More