Dziesięć minut z InFamous: Second Son

Ekipa z SuckerPunch szykuje się do wielkiej premiery na początku marca. Do sieci trafił dziesięciominutowy materiał z najciekawszej gry na PlayStation 4.

infamoussecondson-banner

Podobnie jak w poprzednich częściach serii, gracz przejmuje kontrolę nad bohaterem posiadającym nadnaturalne moce. Głównym protagonistą gry jest Delsin Rowe, młody mieszkaniec Seattle, którego nadnaturalne moce spodobały się władzom miasta, toteż jego życie zamienia się w nieustanną walkę z przedstawicielami lokalnych władz. Jego głównym atutem jest ogień i wprawne posługiwanie się tym żywiołem. Delsin nie potrafi latać, ale wprawne posługiwanie się wentylacją, czy kanałami pozwala mu dostać się w wyznaczone miejsca na mapie. Sama rozgrywka polega na eksploracji otoczenia i walce. Gry z serii InFamous cechują się dynamiczną akcją i wspomaganiem się nadnaturalnymi mocami, to z kolei wpływa na efektowność rozgrywki. W grze zmierzymy się z zastępami funkcjonariuszy, a naszym głównym orężem będzie ogień. 

Premierę gry zaplanowano na marzec tego roku. Gra Sucker Punch jest najbardziej oczekiwanym tytułem w tym kwartale na PlayStation 4. Poniżej możecie rzucić okiem na ogrywany tytuł, dziennikarze IGN nagrywali rozgrywkę kamerą, tym nie mniej zauważalna jest niebywała jakość rozgrywki, 60 klatek na sekundę i mnogość detali. Zwróćcie uwagę na obszar miasta, jaki nasz bohater ma do dyspozycji. Zapowiada się gorący marzec!

Written By
More from konadmin

Tekken Revolution radzi sobie całkiem dobrze

Firma Namco Bandai ujawniła dane dotyczące ich najświeższej produkcji opowiadającej o skłóconej rodzince Mishima....
Read More