Dziennik developera Killzone: Shadow Fall

W siedzibie Guerilla Games pojawił się, zaskakując zapracowanych twórców, jeden z helghastów, sprawdźcie sami co tam zastał.

Killzone-Shadow-Fall-Banner

Eric Botljes, główny projektant Killzone: Shadow Fall wyznaje, iż jednym z kluczowym elementów rozgrywki jest bojowy dron. Urządzenie to jest wstanie wspomóc gracza na polu bitwy i otworzyć przed nim nowe możliwości ataku czy zasadzki na wroga. Przy pracach nad obsługą gadżetu pracowało wiele osób, jak wiadomo, za jego kontrolę odpowiada panel dotykowy pada do PlayStation 4. Nowa odsłona serii, to również odświeżony wizerunek audiowizualny, za którego jakość odpowiada między innymi Misjaa Baas, dyrektor artystyczny projektu. Czwarta część cyklu charakteryzuje się żywszą paletą kolorów, wyrazistą i efektowną grą świateł. Oprawa graficzna wykorzystuje możliwości oferowane przez konsolę PlayStation 4. Tytuł charakteryzuje się doskonale wykonanym otoczeniem, wartką i efektowną akcją, a całość działa w 60 klatkach na sekundę.

Killzone: Shadow Fall jest już na półkach sklepowych, dostępny wraz z PlayStation 4. Was zachęcam do wejścia za kulisy tej produkcji – filmik poniżej!

Written By
More from konadmin

BMW M4 Coupe zalicza debiut w Gran Turismo 6

Niemiecki koncern BMW udostępnił, przed oficjalną premierą, koncepcyjny model BMW M4 Coupe...
Read More