Dying Light zapewni 50 godzin zabawy

Dying Light to gra z gatunku survival horror, za którą odpowiedzialne jest polskie studio Techland. Do sieci trafiły informacje, jakoby najnowsza produkcja naszych rodaków miała dostarczyć 50 godzin zabawy.

Czy Dying Light odniesie równie duży sukces, co ostatnia gra Techlandu o podobnej tematyce, czyli Dead Island?

Polskie studio Techland ma doświadczenie w grach z gatunku survival horror, ponieważ to nasi rodacy odpowiedzialni byli za pierwszą odsłonę Dead Island. W sieci pojawiły się informacje od polskiego studia, które mówią o tym, że Dying Light ma dostarczyć 50 godzin zabawy, co na grę tego typu jest bardzo dobrym osiągnięciem. Miejmy nadzieję, że nie są to zapewnienia na wyrost, a sama gra będzie na tyle dobra, że gracze będą przesiadywać przed nią godzinami.

Gra jest naprawdę ogromna. Ponadto wprowadziliśmy do niej nieprzewidywalne elementy pojawiające się w nocy, które wzmocnią odczucia apokalipsy zombie i urozmaicą naszą produkcję.”- powiedział Tymon Smektała, producent gry.

Dying Light jest połączeniem Dead Island i Mirror’s Edge. W najnowszej produkcji Techlandu nasz główny bohater jest niezwykle wysportowany, a wdrapywanie się na różne przeszkody i budynki to dla niego chleb powszedni. Właśnie dzięki rozbudowanemu trybowi biegania, omijania przeszkód i tym podobnych, Dying Light jest niezwykle ciekawą produkcją.

Dying Light zmierza na komputery osobiste, PlayStation 4, Xboksa One, PlayStation 3 oraz na Xboksa 360. Premiera gry zaplanowana jest na 30 stycznia 2015 roku.

[dzięki- http://www.videogamer.com/ps4/dying_light/news/dying_light_offers_50_hours_of_gameplay_online_invasion_pre-order_bonus_revealed.html]

Tags from the story
, ,
More from Mikołaj Ciesielski

Sherlock Holmes: Crimes & Camp: Punishments będzie posiadał wiele zakończeń.

Sherlock Holmes: Crimes & Punishment to kolejna odsłona popularnego cyklu przygodówek, za...
Read More