Dying Light zaooferuje graczom kooperacje dla 4 osób

Dying Light to coś na co czekają wszyscy fani klimatów postapokaliptycznych gdzie główną rolę grają zombie. Najnowsza gra Techlandu ma zaoferować wszystko co najlepsze, czyli walkę z nieumarłymi, wielki i otwarty świat oraz to, co najważniejsze czyli czteroosobową kooperację!

Czy Dying Light odniesie równie duży sukces, co ostatnia gra Techlandu o podobnej tematyce, czyli Dead Island?

Najnowszy materiał udostępniony przez twórców Dying Light jest swoistą zapowiedzią tego, że na tegorocznym Gamescomie nie zabraknie przedstawicieli Techlandu wraz ze swoim najnowszym tytułem. Ponadto najnowszy filmik zdradza, że w Dying Light, podobnie jak w przypadku Dead Island, będziemy mogli porozbijać głowy kilku zombiakom wraz z trójką przyjaciół. Dołóżcie do tego jeszcze otwarty świat i możliwości wspinania się na liczne budynki, oraz ucieczki rodem z Mirror’s Edge. Jak dla mnie to się musi udać.

Dying Light zapowiada się bardzo dobrze, a jak dobrze wiemy firma Techland jest doświadczona w grach o tej tematyce. Ponadto twórcy wraz ze swoim najnowszym projektem pojawiają się na wielu imprezach branżowych, dzięki czemu nie dają o sobie zapomnieć. Dodatkowo raz po raz dzielą się z nami informacjami, ostatnio jeden z pracowników firmy przedstawił nam jak będzie wyglądać system rozwoju postaci w Dying Light. Trzeba przyznać, że jest na co czekać. Miejmy nadzieję, że na Gamescomie Techland pokaże kolejne fragmenty z rozgrywki oraz podzieli się z nami kolejnymi informacjami.

Dying Light zadebiutuje już w lutym 2015 roku na komputerach osobistych, PlayStation 4, PlayStation 3, Xboksie One oraz na Xboksie 360.

More from Mikołaj Ciesielski

Without Memory- twórcy opublikowali pierwszy zwiastun gry

Without Memory to psychologiczny trailer inspirowany takimi tytułami jak Heavy Rain czy...
Read More