Dying Light- większe niebezpieczeństwo nadchodzi w nocy

Dying Light to gra z gatunku survival horror, za którą odpowiedzialne jest polskie studio Techland. Do sieci trafił nowy materiał podkreślający, że noc to niezbyt odpowiednia pora do zwiedzania.

Czy Dying Light odniesie równie duży sukces, co ostatnia gra Techlandu o podobnej tematyce, czyli Dead Island?

Polskie studio Techland ma doświadczenie w grach z gatunku survival horror, ponieważ to nasi rodacy odpowiedzialni byli za pierwszą odsłonę Dead Island. Do sieci trafiło już sporo materiałów, w których twórcy podkreślają, że zombie w Dying Light będą jeszcze bardziej niebezpieczne po zmierzchu. Jednakże jeśli jeszcze ktokolwiek wątpi w słowa naszych rodzimych deweloperów to radzimy rzucić okiem na poniższy zwiastun. Myślę, że po obejrzeniu tego materiału wszelkie wasze wątpliwości zostaną rozwiane.

Warto również wspomnieć, że kilka dni temu twórcy podali informacje, że ich najnowsza produkcja na konsolach ósmej generacji, czyli PlayStation 4 oraz Xboksie One działać będzie w rozdzielczości 1080p oraz 30 klatkach na sekundę. Patrząc jednak na całość wątpię, aby komukolwiek przeszkadzało to, że gra nie działa w 60 klatkach, bowiem nie to jest w grach najważniejsze. Miejmy nadzieję, że Dying Light będzie świetną grą, pozbawioną błędów technicznych.

Dying Light zmierza na komputery osobiste, PlayStation 4 oraz Xboksa One. Premiera gry zaplanowana jest na 27 stycznia 2015 roku.

Tags from the story
, ,
More from Mikołaj Ciesielski

Złote Evolve. Lutowa premiera niezagrożona

Evolve to jedna z najbardziej wyczekiwanych gier tego roku. Za tytuł ten odpowiedzialne...
Read More