Dying Light- tryb Be the Zombie na nowym materiale wideo

Dying Light to gra z gatunku survival horror, za którą odpowiedzialne jest polskie studio Techland. Do sieci trafił materiał przedstawiający tryb Be the Zombie.

Czy Dying Light odniesie równie duży sukces, co ostatnia gra Techlandu o podobnej tematyce, czyli Dead Island?

Polskie studio Techland ma doświadczenie w grach z gatunku survival horror, ponieważ to nasi rodacy odpowiedzialni byli za pierwszą odsłonę Dead Island. Najnowsza produkcja rodzimego studia jest jednak nieco inna od wspomnianego tytułu. Szczególnie ciekawie prezentuje się przedstawiony na materiale tryb Be the Zombie.

W owym trybie gracz wciela się w krwiożerczą bestię, a dokładniej szybkiego zombie, a jego głównym celem jest pokonanie wszystkich mieszkańców miasta. Jest to nowość, której wcześniej nie widzieliśmy w grach tego typu, a już na pewno nie w grach Techlandu. Myślę, że po obejrzeniu materiału nabierzecie ochoty, aby chociaż raz wejść w skórę nieumarłego.

Warto również wspomnieć, Dying Light na konsolach ósmej generacji, czyli PlayStation 4 oraz Xboksie One działać będzie w rozdzielczości 1080p oraz 30 klatkach na sekundę. Ważne jednak, aby gra działała płynnie i była pozbawiona błędów technicznych, które znacznie psują odbiór gry. Mając jednak na względzie, iż Techland to doświadczona firma, można być raczej spokojnym o to, że w dniu premiery do sprzedaży trafi w pełni ukończony produkt.

Dying Light zmierza na komputery osobiste, PlayStation 4 oraz Xboksa One. Premiera gry zaplanowana jest na 27 stycznia 2015 roku.

More from Mikołaj Ciesielski

Premiera NBA Live 15 opóźniona

NBA Live 15 jest kolejną odsłoną wirtualnej koszykówki od EA Sports. Twórcy...
Read More