Dying Light trafi do sprzedaży w styczniu przyszłego roku

 

Zespół Techlandu przygotował dla graczy świetną informację dotyczącą premiery Dying Light. Tytuł pojawi się na rynku wcześniej niż planowano, bo już w styczniu.

Dying Light to aktualnie jedna z najciekawszych gier o zombies, które zmierzają na PlayStation 4 oraz Xbox One.
Dying Light to aktualnie jedna z najciekawszych gier o zombies, które zmierzają na PlayStation 4 oraz Xbox One.

W dzisiejszych czasach najczęściej spotykami się informacjami o opóźnianiu daty premiery gier. Firma Techland zdecydowała się złamać ten schemat i wypuścić na rynek swój tytuł wcześniej niż planowano. Oczekiwane przez graczy Dying Light pojawi się na rynku już 30 sytcznia 2015 roku. Pierwotna premiera miała odbyć się w lutym.

Techland przygotowało grę w założeniach podobną do Dead Island, aczkolwiek koncentrującą się na innech charakterystyce rozgrywki. Miejscem akcji jest miasto Harran, które zostało opanowane przez zombies. Nasz bohater potrafi z nimi walczyć przy użyciu broni palnej oraz innych przedmiotów. Główną zaletą rozgrywki jest jednak swobodna eksploracja otoczenia. Protagonista gry może z łatnością wspinać się na budynki, mury, samochody i inne przeszkody. Producent zaprojektował specjalny system poruszania się, który przypomina ten znany z gry Mirror’s Edge.

Premiera Dying Light już na początku przyszłego roku. Tymczasem zostawiamy Was z wybranym przez nas zwiastunem gry oraz zapraszamy do przeczytania naszej zapowiedzi.

Tags from the story
, , , ,
Written By
More from Patryk

Dark Souls II na konsole już w sprzedaży, rzućcie okiem na przegląd ocen gry

Dark Souls II to gra RPG studia From Software, która stawia przed...
Read More