Dying Light: The Following – Techland przedstawia świetny trailer fabularny

Przedstawiciele firmy Techland podesłali nam najnowszy trailer fabularny dodatku The Following do gry Dying Light. Będzie dobrze, a może nawet jeszcze lepiej.

W dniu dzisiejszym firma Techland przedstawiła materiał filmowy z gry Dying Light, a dokładniej zwiastun fabularny do ogromnego rozszerzenia Dying Light: The Following.

Historia opowiedziana w Dying Light: The Following zaczyna się krótko po wydarzeniach z oryginalnej gry. Gracz ponownie wciela się w protagonistę Kyle’a Crane’a i razem z grupą pozostałych ocalałych stawia czoła nowym zagrożeniom, żyjąc nadzieją na ocalenie. Zmuszony przez okoliczności Crane opuszcza mury miasta i przemieszcza się do regionu kontrolowanego przez tajemniczą grupę, której intencje nie są do końca szczere.

Dying Light: The Following – Enhanced Edition pojawi się na platformach PlayStation 4, Xbox One (199 zł) oraz PC (129 zł) już 9 lutego 2016 roku. Dying Light: The Following będzie kosztował w Polsce 79,90 zł. Tak jak obiecaliśmy będzie dostępny za darmo dla wszystkich posiadaczy Season Pass do Dying Light.

Sam Season Pass dostępny jest w Polsce w cenie 99,90 zł. Ceny dotyczą wersji na platformę PC. Ogromne rozszerzenie – Dying Light: The Following – będzie dostępne tego samego dnia, tak jak pozostałe ulepszenia, jako część Season Pass i część Enhanced Edition.

[efsflexvideo type=”youtube” url=”https://www.youtube.com/watch?v=Dgpt17H_PSQ” allowfullscreen=”yes” widescreen=”yes” width=”420″ height=”315″/]
Written By
More from Patryk

Zwiastun premierowy gry Project CARS

W sieci udostępniono zwiastun promocyjny gry Project CARS, która już w najbliższy...
Read More