Dying Light The Following – premiera w Q1 2016 potwierdzona

W sieci pojawił się oficjalny komunikat firmy Techalnd dotyczący premiery dużego rozszerzenia fabularnego do gry Dying Light o nazwie The Following. Dodatek DLC pojawi się dopiero w pierwszym kwartale 2016 roku.

Techland ogłosił, że długo  oczekiwane rozszerzenie fabularne do gry Dying Light o nazwie The Following pojawi się na rynku w pierwszym kwartale 2016 roku. Ujawnił to specjalny film, któremu towarzyszyła wiadomość do fanów od producenta gry, Tymona Smektały.

”Od czasu Gamescom 2015 zaprezentowaliśmy Wam całkiem sporo o naszym nadchodzącym rozszerzeniu, jak choćby nową mapę z rozległymi terenami wiejskimi, w pełni modyfikowalny pojazd terenowy typu buggy oraz zarys nowej fabuły. To, czego nie mogliśmy dotąd ujawnić to data premiery.

Dzisiaj już wiemy, że Dying Light: The Following pojawi się na rynku w pierwszych trzech miesiącach 2016 roku. Daje nam to wystarczająco dużo czasu, by zamieścić w grze wszystkie pomysły i niespodzianki, które dla Was zaplanowaliśmy. Miejcie zatem oczy szeroko otwarte, bo już wkrótce odkryjemy kolejne sekrety naszego projektu. I obiecujemy podzielić się dokładną datą premiery, jak tylko będziemy mieli ostateczną decyzję.”

Warto przypomnieć nowości, jakie niesie ze sobą to rozszerzenie. Jedną z kluczowych nowinek w Dying Light: The Following będzie w pełni konfigurowalny pojazd terenowy typu buggy. W związku z tym autorzy gry stworzyli własną markę motoryzacyjną SILAS Motors . Dodatek Dying Light: The Following będzie dostępny w cenie 59,90zł, z kolei posiadacze Season Pass otrzymają to rozszerzenie całkowicie za darmo.

Dying Light jest dostępne na konsolach PlayStation 4, Xbox One oraz komputerach osobistych. Średnia gry na serwisie Metacritic to aktualnie 74 dla wersji na konsolę Sony.

[efsflexvideo type=”youtube” url=”https://www.youtube.com/watch?v=EQsF4O__kew” allowfullscreen=”yes” widescreen=”yes” width=”420″ height=”315″/]

[interaction id=”56137af474a791dd4b4d3211″]

Written By
More from Patryk

Lords of the Fallen atakuje nas nowym zwistunem

Udostępniono nowe materiały wideo z gry Lords of the Fallen. Tomasz Gop,...
Read More