Dying Light przesunięte na luty 2015

Dying Light to gra wrocławskiego studia Techland, któa miała w tym roku trafić do oficjalnej sprzedaży. Tak się jednak nie stanie, ponieważ wydawca gry przekłada premierę na luty 2014.

Dying Light trafi na konsole nowej generacji oraz komputery osobiste. Gra jest miksem wielu gatunków i stawia na survival.
Dying Light trafi na konsole nowej generacji oraz komputery osobiste. Gra jest miksem wielu gatunków i stawia na survival.

Jeżeli tylko oczekiwaliście na premierę Dying Light to muszę Was negatywnie zaskoczyć. Gra zostanie przesunięta w czasie, a jej premiera odbędzie się dopiero w lutym 2015. Taką informacją podzielił się z nami Techland, a wieść obiegła już bezdroża internetu. Szkoda, ponieważ gra zapowiada się niezwykle interesująca i jest przedstawicielem lubianego przez graczy gatunku, a więc walki z zombies. Na poniższych materiałach widać, iż mamy tutaj do czynienia z naprawdę porządną produkcją. Rozgrywka jest przemyślana, cyfrowe Rio De Janeiro, jest autentycznie odwzorowane i daje sporo możliwości. Rozgrywka jest inspirowana tym co widzieliśmy w Mirror’s Edge, czyli swobodna eksploracja, z naciskiem na akrobatyczne akcje. Gra chodzi na silniku Chrome szóstej generacji, co pozwala twórcom wycisną naprawdę ciekawą grafikę, z mnóstwem efektów cząsteczkowych, dynamicznym oświetleniem i mnogością detali.

Dying Light pozwoli rozegrać zarówno kampanię dla jednego gracza, jak i kooperację. Gra trafi do sprzedaży już w lutym przyszłego roku, nadal zainteresowani?

Written By
More from Patryk

Nie było zapowiedzi Metal Gear Rising 2?

W sieci pojawiły się informacje na temat rzekomego Metal Gear Rising 2....
Read More